Michał “Snatchie” Rudzki dołącza do niemieckiego Sprout i zagra w składzie z Pawłem “Dycha” Dychą!

1
93
Wisła All in! Games Kraków
snatchie scaled

Właśnie dowiedzieliśmy się, że polski snajper Michał “snatchie” Rudzki zasili szeregi niemieckiego zespołu Sprout. Jak wiadomo od paru miesięcy barwy tej ekipy reprezentuje Paweł “dycha’ Dycha, a więc będziemy mogli oglądać polski duet.

Snatchie

Profesjonalna kariera 22-latka zaczęła się w 2016 roku od ekipy iNETKOXTV. Rok później przeszedł do zespołu AGO, gdzie swoją świetną grą zyskał dużą popularność i miano jednego z lepszych snajperów w Polsce. Michał szybko został zauważony przez najlepsze ekipy, więc jego przygoda z “Jastrzębiami” nie trwała zbyt długo. W sierpniu 2018 roku “snatchie” oficjalnie dołączył do Virtus.pro, gdzie także nie grał zbyt długo, ponieważ jego współpraca z organizacją zakończyła się 5 miesięcy temu. We wcześniej wspomnianych drużynach udało mu się zwyciężyć Mistrzostwa Polski Wiosna 2018 oraz osiągnąć miejsca na podium podczas V4 Future Sports Festival 2019 czy cs_summit 5.

Po długim okresie bez drużyny, gdzie polski zawodnik grywał w mixach lub pełnił rolę stand-ina w różnych zespołach wreszcie doczekał się nowego domu. Jest nim niemiecki zespół Sprout.

Sprout

Jak wiadomo wczoraj swoje odejście ze składu organizacji potwierdził Tomáš “oskar” Šťastný. 28-letni Czech reprezentował barwy zespołu zaledwie 4 miesiące. Mimo to przez ten okres nie pokazał się z wystarczająco dobrej strony co poskutkowało zakończeniem współpracy obu stron. Sam gracz uargumentował swoje odejście rozbieżnością pomysłów dotyczących gry i rozwoju drużyny.

Tak prezentuje się aktualny skład formacji:

  • Timo “Spiidi” Richter
  • Josef “faveN” Baumann
  • Denis “denis” Howell
  • Paweł “dycha” Dycha
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Niclas “enkay J” Krumhorn (trener)

Nie wiadomo kiedy drużyna rozegra swoje najbliższe spotkanie, ponieważ nie ogłosili jeszcze uczestnictwa w żadnym zbliżającym się turnieju. Miejmy jednak nadzieję, że już nie długo zobaczymy ich w akcji.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNicolai “HUNDEN” Petersen nowym trenerem duńskiego zespołu Heroic
Następny artykułAssassin’s Creed Valhalla – zapowiedziano nową odsłonę serii

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj