Problemy Endpoint przed Intel Extreme Masters: Fall 2021

0
40
Endpoint
Fot. DreamHack - Stephanie Lindgren

Przed rozpoczynającym się już jutro jednym z najważniejszych turniejów – Intel Extreme Masters: Fall 2021, który jest kwalifikacjami do październikowego PGL Major Stockholm 2021 skład organizacji z Wielkiej Brytanii – Endpoint ma problem i to duży. 

Max “MiGHTYMAX” Heath i jego zespół, aby dostać się na turniej główny Intel Extreme Masters: Fall 2021 musiał przebyć długą drogę, od meczów w otwartych kwalifikacjach po mecze w zamkniętych kwalifikacjach. Niestety jednak Endpoint podczas IEM: Fall 2021 nie zagra w swoim podstawowym składzie ze względu na to, że Jordańczyk – Mohammad “BOROS” Malhas ma problemy z wizą do stolicy Szwecji, więc do drużyny dołączy trener międzynarodowego składu Allan Hender, który co ciekawe został zatrudniony tydzień temu.

Endpoint wydało w tej sprawie oświadczenie:

– Jesteśmy szczerze zdenerwowani i rozczarowani, informując was, że nie byliśmy w stanie na czas zdobyć wizy dla BOROSA, aby mógł wziąć udział w imprezie IEM Fall w Sztokholmie. Ze względu na napięte ramy czasowe między zamkniętymi kwalifikacjami a wydarzeniem, a także z inne czynniki oraz pomimo ciągłych dyskusji z ambasadą szwedzką i władzami, nie byliśmy w stanie uzyskać potrzebnych dokumentów” – komentuje sprawę brytyjska organizacja.

Intel Extreme Masters: Fall 2021 rozpocznie się 29 września i potrwa do 10 października. Pula nagród wynosi 105 tysięcy dolarów, a same drużyny rywalizować będą o punkty, dzięki którym mogą awansować na PGL Major Stockholm 2021. Przed IEM: Fall warto przeczytać wywiad z Damianem “Xoxoe” Gołembiewskim.

Skład, w którym zagra Endpoint na Intel Extreme Masters: Fall 2021 prezentuje się następująco:

  • Max “MiGHTYMAX” Heath
  • Joey “CRUC1AL” Steusel
  • Kia “Surreal” Man
  • Thomas “Thomas” Utting
  • Allan “Allan” Hender
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDamian “Xoxoe” Gołembiewski: liczyłbym na dominacje tych, którzy zdominować powinni
Następny artykułLian Li Q58 – ekskluzywna obudowa mini-ITX
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.