Lucas “Bubzkji” Andersen oficjalnym zawodnikiem Astralis!

2
114
bubzkji astralis
bubzkji astralis

Lucas “Bubzkji” Andersen oficjalnie podpisał kontrakt z legendarną duńską ekipą – Astralis. 22-latek zastąpi w pierwszym składzie swojego rok starszego rodaka. Miejsce w zespole straci Jakob “JUGi” Hensen.

Doświadczenie zawodnika – Lucas “Bubzkji” Andersen

Lucas “Bubzkji” Andersen swoją profesjonalną karierę gracza Counter-Strike’a rozpoczął w 2015 roku, kiedy występował w barwach ekipy Reason Gaming. Do 2017 grał w mniej znanych zespołach, takich jak ANIMALS, OPAA, Ajukreizi czy undefined. Poważną przygodę z grą rozpoczął w momencie  dołączenia do składu organizacji Fragsters, gdzie udało mu się osiągnąć swoje pierwsze podium na turnieju offline. Duński zawodnik razem z drużyną zajął drugie miejsce w Bets.net Masters: Season 1. Dobre wyniki indywidualne odpowiednio go wypromowały, dlatego niedługo później mogliśmy oglądać Duńczyka reprezentującego barwy Tricked. Tam zaczęło się pasmo sukcesów, które wprowadziło jego zespół do realnej czołówki światowej. Drużyna odnosiła liczne sukcesy, do których możemy zaliczyć m.in: zwycięstwo UCC Summer Smash 2019, wygraną V4 Future Sports Festival – Budapest 2019, a także 2 miejsce na DreamHack Open Winter 2019. To właśnie te ostatnie rozgrywki zakończyły przygodę całego składu z organizacją Tricked. Duńczycy znaleźli “nowy dom” w duńskiej organizacji Mad Lions. W tych barwach Lucas “Bubkzji” Andersen dołożył do swoich sukcesów 2-krotne podium podczas turniejów typu DreamHack oraz 1 miejsce na Flashpoint Season 1.

Wielki transfer do Astralis

Po długiej i ciekawej przygodzie w wielu zespołach, na młodego zawodnika czeka prawdziwe wyzwanie. Dołącza on w końcu do legendarnej organizacji, której skład Counter-Strike’a utrzymywał się na 1 miejscu rankingu HLTV przez wiele miesięcy. Powszechnie jest on uznawany za jeden z lepszych lub najlepszy zespół w historii tej gry. Trudno się dziwić, podopieczni Dannego “zonica” Sørensena zwyciężyli 4 turnieje rangi Major, w tym 3 z rzędu. Wymagania i presja będą na pewno sporę, ale dla takiego gracza jest to na pewno spełnienie marzeń.

Tak prezentuje się obecnie skład ekipy Astralis

  • Nicolai “dev1ce” Reedtz
  • Peter “dupreeh” Rasmussen
  • Emil “Magisk” Reif
  • Patrick “es3tag” Hansen
  • Lucas “Bubzkji” Andersen
  • Danny “zonic” Sørensen (trener)
  • Andreas “Xyp9x” Højsleth (rezerwowy)
  • Lukas “gla1ve” Rossander (rezerwowy)

Na razie organizacja nie zapowiedziała udziału w żadnym zbliżającym się turnieju, dlatego nie wiadomo kiedy będziemy mogli zobaczyć nowego gracza w akcji. Mam jednak nadzieję, że już niedługo.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZnany zawodnik Counter-Strike’a wraca na stare śmieci, czyli powrót Hobbit’a do Gambit.
Następny artykułAOC U32U1 – ciekawy monitor z 10-bitową matrycą IPS

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj