StarLadder i-League StarSeries Season 6 kwalifikacje: AGO Esports przegrywa z Fragsters

0
130

AGO Esports podejmowało duński zespół Fragsters w kwalifikacjach do szóstego sezonu StarLadder i-League StarSeries.

Słaby Mirage w wykonaniu AGO Esports, Fragsters zdecydowanie lepsze

Pierwszą mapą meczu był Mirage. Zespół AGO Esports rozpoczął mecz po stronie atakującej, ale przegrał rundę pistoletową. Przeciwnicy z Danii wyszli na prowadzenie 5:0, ale po chwili odpowiedzieli Polacy, 5:1 i powoli robili powrót do meczu, przybliżając się z wynikiem do swoich rywali, 4:6. Kiedy wydawało się, że polska formacja może zremisować, Duńczycy ponownie wygrali rundę i ich prowadzenie było już wyższe, 4:10. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 10:5 dla Fragsters.

Druga połowa rozpoczęła się od wygrania przez Martina “Stavn” Lunda i jego kolegów rundy pistoletowej, co podwyższyło znacznie wysokie już prowadzenie duńskiej formacji, 11:5. I to właśnie Duńczycy doskonale radzili sobie po zmianie stron, przez co kontrolowali mecz. Co do Damiana “Furlana” Kisłowskiego i jego drużyny, wygrali tylko jedną rundę, co było za mało na zwycięstwo w tym meczu. W rezultacie, AGO Esports przegrało swój mecz na pierwszej mapie wynikiem 6:16.

AGO Esports – Fragsters 6:16 – Mirage

Zdecydowanie wygrana mapa przez AGO Esports

Zdecydowanie lepiej, polski zespół zaczął grę na drugiej mapie, jaką był Dust2. Pierwszą połowę Polacy grali po stronie atakującej. Wygrywając rundę pistoletową, szybko wyszli na prowadzenie 6:0, wtedy odpowiedzieli Duńczycy, 6:1. Tomasz “Phr” Wójcik i jego drużyna z rundy na rundę podwyższali swoje prowadzenie, aż w końcu było 9:2 dla AGO, a po chwili 10:2. Zupełnie inna gra polskiego zespołu. Pierwsza połowa zdecydowanie dla AGO Esports, 12:3.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrał zespół z Danii, 12:4 a potem kolejne dwie rundy, 12:6. Jednak w końcówce meczu, AGO Esports zagrało lepiej i to oni zwyciężyli na mapie Dust2 wynikiem 16:6.

AGO Esports – Fragsters 16:6 – Dust 2

Trzecia mapa dla Fragsters

Trzecią i decydującą mapą był Train. Polacy w pierwszej połowie zagrali po stronie atakującej i wygrali rundę pistoletową oraz następne dwie rundy, 3:0. Jednak odpowiedzieli Duńczycy, 3:2. Początek pierwszej połowy był bardzo wyrównany dla obu drużyn, żadna z nich nie uzyskała znacznej przewagi, 4:5, 4:6. Po chwili, Duńczycy wyszli na prowadzenie, 7:4 i podwyższyli swój wynik, 9:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Fragsters.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali zawodnicy AGO Esports, 10:6. Fragsters grało zdecydowanie lepiej, kontrolowali mapę, wyszli na prowadzenie, 14:9, a po chwili 15:9. W rezultacie, AGO Esports przegrywa mecz z Fragsters 9:16

AGO Esports – Fragsters 9:16 – Train

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMichał “Snatchie” Rudzki oficjalnym zawodnikiem Virtus.pro
Następny artykułGeForce Gaming Celebration podczas Gamescom 2018 – premiera kart?
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.