fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyXyp9x dołącza do Astralis Talent

Xyp9x dołącza do Astralis Talent

Kilka dni po tym, jak formacja Astralis odpadła z rywalizacji w ramach europejskich kwalifikacji RMR (Regional Major Rankings) w grupie B do nadchodzącego BLAST.tv Paris Major 2023, Duńczycy postanowili zrobić zmiany. Początkowo poinformowali o tym, że do głównego zespołu dołącza zawodnik akademii – Alexander “Altekz” Givskov.

Wczoraj Astralis poinformowało o tym, że reprezentujący główny skład Andreas “Xyp9x” Hojsleth dołączy do zespołu akademii.

Przez cały rok 2023 Alexander “Altekz” występował na stałym, wysokim poziomie i jest obecnie jednym z najbardziej utalentowanych graczy w swojej roli. W związku z tym oraz kontynuując chęć trenerów pierwszej drużyny do pracy z nim w nadchodzącym okresie, przeprowadziliśmy dobry dialog z Andreasem “Xyp9xem”, który zgodził się pomóc drużynie talentów.

To mówi wszystko o Andreasie, że jego pierwszą myślą jest pomoc organizacji gdzie tylko może i danie szansy talentom na naukę z ogromnego doświadczenia Andreasa, a jednocześnie możemy dać jednemu z najbardziej utalentowanych młodych zawodników możliwość zbliżenia się do pierwszej drużyny. Andreas wciąż jest częścią naszego głównego rosteru, a postawa, którą prezentuje w trudnej sytuacji jest dokładnie tym, czego szukamy w Astralis” – skomentował dyrektor sportowy Kasper Hvidt.

Nadal jestem super rozczarowany, że nie udało nam się zakwalifikować na Majora. To był mój cel i ambicja każdego z nas. Organizacja taka jak Astralis musi uczestniczyć we wszystkich Majorach i ostatecznie być w stanie rywalizować o tytuł. Kiedy przegapiamy tę okazję po raz drugi z rzędu, to jasne, że musimy przyjrzeć się wszystkim opcjom. Znam grę i wiem, jak się do niej przyczyniam, ale jestem też w głębi serca Astralis i zrobię wszystko, co trzeba, by popchnąć nas do przodu.

Bliscy mi ludzie wiedzą, że jestem graczem zespołowym i nawet jeśli teraz robię sobie przerwę od drużyny A, zawsze będę gotowy, by pomóc organizacji i drużynie, której jestem częścią od samego początku. W drużynie talentów jest wielu utalentowanych zawodników i nie mogę się doczekać, by im pomóc. Mam oczywiście nadzieję, że moje doświadczenie i wiedza z niezliczonych dużych międzynarodowych turniejów może podnieść zawodników na duchu.” – powiedział Andreas “Xyp9x” Højsleth

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być częścią utalentowanego zespołu w Astralis i kultury, którą zbudowaliśmy. Zawsze pracujemy dla siebie nawzajem, aby każdego dnia stawać się lepszymi, aby pewnego dnia móc rywalizować na najwyższym poziomie. Dlatego też, gdy “casle” powiedział mi, że chcą ze mną pracować w pierwszej drużynie. Byłem po prostu cały uśmiechnięty i podekscytowany, i zamierzam dać z siebie wszystko, aby pomóc drużynie. Nie złożono mi żadnych obietnic, więc dla mnie chodzi tylko o to, żeby pokazać, co potrafię i kim jestem jako osoba i jako zawodnik.

Wiem, że będzie wiele spekulacji, ale dla mnie chodzi o Astralis i o to, by być graczem zespołowym, abyśmy razem mogli podnosić wyniki.” – powiedział z kolei Alexander “Altekz” Givskov

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać