aoc logo
aoc logo

Marka AOC wzbogaciła się o monitor AOC U32U1, który powstał we współpracy ze studiem F. A. Porsche. Urządzenie korzysta z 10-bitowej matrycy IPS, która jest w stanie wyświetlić 1,07 mld kolorów przy rozdzielczości 3840 x 2160 px. Oprócz tego, monitor otrzymał certyfikację VESA DisplayHDR 600. Przekłada się to na możliwość wyświetlenia wiarygodnie wyglądających kontrastowych scen w filmach i grach.

Uwagę w monitorze przyciąga stopa o nowoczesnym kształcie. Dzięki wykonaniu z metalu jest ona solidna i zapewnia stabilne podparcie. Poza walorami estetycznymi jej konstrukcja pozwala na regulację panelu w szerokim zakresie. Istnieje możliwość zmiany jego nachylenia, obrotu (w tym pivot), wysokości położenia oraz obrotu względem podstawy.

Użytkownicy nowszych ultrabooków mają możliwość wygodnego podłączania monitora za pomocą poręcznego złącza USB-C / Thunderbolt 3 bez korzystania z przejściówek. Osoby preferujące użycie własnego uchwytu w standardzie VESA będą mogły z niego skorzystać. Tylny panel wyposażono w zamaskowane otwory o rozstawie 100 x 100.

Sugerowana cena detaliczna AOC U32U1 wynosi 4 329 zł. Monitor powinien być dostępny już w sprzedaży.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOeu.aoc.com
Poprzedni artykułLucas “Bubzkji” Andersen oficjalnym zawodnikiem Astralis!
Następny artykułGame Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 16-17 października 2020
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj