Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaKFA2 prezentuje KFA2 SLIDER-05b oraz KFA2 VIVANCE-01

KFA2 prezentuje KFA2 SLIDER-05b oraz KFA2 VIVANCE-01

KFA2 prezentuje zestaw gamingowy z rewolucyjnymi technologiami od NVIDII, w tym najnowszą mysz do gier SLIDER-05b z NVIDIA Reflex, monitor do gier VIVANCE-01 z obsługą NVIDIA G-SYNC.

Budując swoje stanowisko z wykorzystaniem zestawu gamingowego od KFA2 z technologiami NVIDII, użytkownicy mogą wykorzystać przewagę oferowaną przez najniższe opóźnienia, błyskawiczny czas reakcji i bezkompromisową wydajność, a jednocześnie cieszyć się immersyjną rozgrywką.

Mysz gamingowa – KFA2 SLIDER-05b

NVIDIA Reflex to rewolucyjny zestaw technologii, które mierzą i optymalizują opóźnienia systemu, aby dać użytkownikowi przewagę w rywalizacyjnych grach. Myszy gamingowe z technologią NVIDIA Reflex, takie jak: SLIDER-05b, w połączeniu z wyświetlaczami NVIDIA G-SYNC stają się narzędziem do pomiaru opóźnień systemu, które wykrywa nadchodzące kliknięcia myszą i mierzy czas, po jakim piksele zmieniają się na ekranie. Dzięki temu gracze mają pewność, że komputer działa z najniższym możliwym opóźnieniem systemu.

KFA2 Slider 05b
Fot. KFA2

Co więcej, mysz SLIDER-05b oferuje częstotliwość próbkowania do 1000 Hz, rozdzielczość sensora na poziomie 10 000 DPI (przy wykorzystaniu oprogramowania), a także 6 w pełni konfigurowalnych klawiszy makro. Mysz przeznaczona jest dla wymagających graczy, obudowa o strukturze plastra miodu, która waży tylko 60 g (bez kabla), została zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwiać płynne przesuwanie bez nadmiernego obciążenia dłoni.

KFA2 VIVANCE-01 – monitor kompatybilny z NVIDIA G-SYNC

Wyświetlacze z technologią NVIDIA G-SYNC są testowane pod kątem najwyższych standardów, dzięki temu oferują obraz pozbawiony efektu rozrywania (screen-tearing), zapewniając jednocześnie wysoką częstotliwość odświeżania, która jest gwarantem wysokiej płynności obrazu. Wystarczy spojrzeć na monitor VIVANCE-01, który oferuje 27-calowy panel IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli), częstotliwości odświeżania 165 Hz i 1 ms czasie reakcji, gwarantując najwyższą jakość obrazu i doświadczeń płynących z rozgrywki.

KFA2 Vivance 01
Fot. KFA2

Monitor wyposażony jest w tryb HDR i technologię AMBR (stroboskopowe podświetlenie), która poprawia płynność dynamicznego obrazu. Sprzęt zapewnia 99% pokrycie palety kolorów sRGB, obsługuje 10-bitową głębię i jest wyposażony w filtry zapobiegający migotaniu obrazu i światła niebieskiego.

Warto przeczytać: KFA2 SONAR-04 – recenzja słuchawek gamingowych

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać