fbpx
Strona głównaSprzętKFA2 zapowiada nowe karty graficzne - GeForce RTX 4080, 4070 Ti oraz...

KFA2 zapowiada nowe karty graficzne – GeForce RTX 4080, 4070 Ti oraz 4070 SUPER

KFA2 wprowadza na rynek sześć nowych modeli kart graficznych opartych na architekturze NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming i ST, GeForce 4070 Ti SUPER Serious Gaming i Extreme Gamer oraz GeForce RTX 4070 SUPER Extreme Gamer i 1-Click OC 2X

GeForce RTX SUPER

GeForce RTX SUPER to najlepszy sposób na poznanie sztucznej inteligencji na komputerach PC. Rdzenie Tensor AI dostarczają do 836 AI TOPS, aby zapewnić niesamowite możliwości AI w grach, tworzeniu i codziennej pracy. Gracze wymagają najlepszej jakości obrazu, wykorzystujące AI techniki NVIDIA Deep Learning Super Sampling (DLSS) Super Resolution, Frame Generation i Ray Reconstruction, w połączeniu ze śledzeniem promieni, zapewniają fantastyczne możliwości.

Dzięki DLSS siedem z ośmiu pikseli może zostać wygenerowanych przez sztuczną inteligencję, co przyspiesza pełny Ray Tracing czterokrotnie i zapewnia lepszą jakość obrazu. Najnowocześniejsze są wyposażone w charakterystyczny dla KFA2 cooler Extreme Cooling System, oferują wyjątkową wydajność chłodzenia i działają przy wyjątkowo niskim poziomie hałasu (integracja z technologią Silent Extreme). Dzięki dedykowanej smartfonowej aplikacji Xtreme Tuner, użytkownicy mogą bezprzewodowo i bez wysiłku zwiększyć wydajność swojej karty graficznej za pomocą wyjątkowej funkcji 1-Click OC, dostosować efekty ARGB, uzyskać dostęp do informacji o GPU.

GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming i ST

Obsługujące bezprzewodowe 1-Click OC, OSD z informacjami o GPU, personalizowane ARGB i zaawansowane podkręcanie za pośrednictwem aplikacji Xtreme Tuner na urządzenia mobilne, najnowsze karty GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming i ST są zbudowane w oparciu o fenomenalną wydajność oferowaną przez NVIDIA DLSS 3 i ultrawydajną architekturę NVIDIA Ada Lovelace z obsługą pełnego śledzenia promieni. Zapewniają graczom i twórcom niewyobrażalnie płynną rozgrywkę i realistyczną grafikę.

Deepcool AK620 Zero Dark Zoria – znane chłodzenie w nowej odsłonie

Model oferuje 10240 rdzeni CUDA i 16 GB hiperszybkiej (23 Gb/s) pamięci GDDR6X obsługiwanej przez 256-bitową magistralę, co przekłada się na przepustowość 736 GB/s. GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming oferuje ponadto zegar 1-Click OC na poziomie 2625 MHz za pomocą bezprzewodowego sterowania w ramach aplikacji mobilnej Xtreme Tuner. Zapewnia 5 V podświetlenie LED ARGB i odblaskową konstrukcję, dzięki czemu gracze mogą kreatywnie personalizować swoje zestawy.

KFA2 zapowiada obudowy komputerowe – REVOLUTION ALLYSNQ

GeForce RTX 4080 SUPER ST może pochwalić się odblaskową konstrukcją, która uzupełnia minimalistyczne zestawy. W porównaniu z kartą GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming, zapewnia ona zegar 1-Click OC na poziomie 2565 MHz (taktowanie w trybie boost to 2550 MHz) za pomocą bezprzewodowego sterowania aplikacją Xtreme Tuner.

W zakresie wydajności, GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming, jak i ST, wyposażono w Extreme Cooling System i technologię Silent Extreme, która skutecznie i cicho rozprasza ciepło generowane podczas pracy. Nie tylko zapewnia to cichą pracę, ale dzięki potrójnym wentylatorom WINGS 2.0 w rozmiarze 102 mm znacznie zwiększa też przepływ i ciśnienie powietrza odpowiednio o 25% i 15%. GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming jest wyposażona w moduł 1-Clip Booster 2.0, który poprawia wydajność chłodzenia i zapewnia pracę karty graficznej w optymalnej temperaturze. Zasilanie, GeForce RTX 4080 SUPER Serious Gaming i ST będą wykorzystywać 16-pinowe złącza PCIe Gen 5.

Artykuł sponsorowany

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać