inwin b1 1
inwin b1 1

InWin zaprezentowało obudowę B1. Jest to całkowicie autorski projekt firmy w rozmiarach mini-ITX – 108 x 302 x 238 mm. Wejdą tutaj zatem jedynie płyty główne o wymiarach 170 x 170 mm. Część elementów wykonano z tworzywa ABS. Mowa tutaj o koncentrycznych pierścieniach, ułożone warstwowo jeden na drugim, ze szczelinami pomiędzy nimi. Ma to zapewniać stały przepływ powietrza do wnętrza.

InWin B1

Z jednej strony znajduje się panel z hartowanego szkła. Jest on półprzezroczysty i pozwala dostrzec podzespoły wewnątrz. Z drugiej strony natomiast znajduje się nieprzezroczyste wykończenie z tworzywa ABS. Warto nadmienić, że obudowa ma dwie komory – w pierwszej są płyta główna, procesor, chłodzenie oraz RAM. W drugiej natomiast znajdują się kable, zasilacz oraz dyski twarde.

InWin B1

Obudowę B1 można ułożyć w dwóch pozycjach – pinonowej i poziomej. W obu przypadkach producent dołącza specjalną podstawę oraz poziome nóżki.

Jeżeli chodzi o montaż podzespołów, to wspomnieliśmy wcześniej o płycie głównej mini-ITX. Nie ma możliwości dodania dedykowanej karty graficznej ze względu na brak miejsca. Maksymalna wysokość chłodzenia może wynosić 60 mm. Producent dołącza także 80 mm wentylator oraz dedykowany 200 W zasilacz.

InWin B1 - ciekawa obudowa mini-ITX w małych rozmiarach 1Obudowa ma się ukazać na rynku w drugim kwartale 2020 roku w cenie około 85 dolarów.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOin-win.com
Poprzedni artykułCooler Master MasterAir G200P – niskoprofilowe chłodzenie procesorów
Następny artykułMichał “Snatchie” Rudzki opuszcza rosyjską organizację!
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.