Strona głównaSprzętCooler Master MasterAir G200P - niskoprofilowe chłodzenie procesorów

Cooler Master MasterAir G200P – niskoprofilowe chłodzenie procesorów

Cooler Master wprowadziło do sprzedaży chłodzenie MasterAir G200P. Całość wykonano z aluminium, a powierzchnia styku z procesorem jest miedziana. Konstrukcja ma wysokość zaledwie 40 mm, dzięki czemu zmieści się w wielu obudowach mini-ITX. Transportem ciepła zajmują się dwa ciepłowody, wychodzące z podstawki.

Cooler Master MasterAir G200P

Wentylator ma średnice 92 mm i pracuje z przedziale od 800 do 2600 obr./min. Maksymalny przepływ powietrza ma wynosić około 60 m3/h, a natężenie hałasu nie przekraczać 28 dB(A).

Chłodzenie ma wymiary 95 x 92 x 39,4 mm i waży 390 gramów. Cooler Master MasterAir G200P jest dostępny już w sprzedaży w cenie około 170 zł.

Cooler Master MasterAir G200P

Urządzenie jest kompatybilne z systemami zarządzania podświetleniem, zintegrowanymi w popularnych płytach głównych. Producent wymienia m.in. Aura Sync Asusa, RGB Fusion firmy Gigabyte, MSI Mystic Light Sync oraz ASRock RGB LED. W zestawie znajduje się także kontroler, który pozwala na dostosowanie kolorystyki i efektów przy pomocy jednego przycisku.

Cooler Master MasterAir G200P - niskoprofilowe chłodzenie procesorów 1

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać