Strona głównaSprzętGigabyte Brix GB-BACE-3160 - minikomputer dla oszczędnych

Gigabyte Brix GB-BACE-3160 – minikomputer dla oszczędnych

Gigabyte wprowadziło do sprzedaży nowy model minikomputera Brix GB-BACE-3160. Został on wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel J3160 o częstotliwości taktowania do 2.24Ghz, z kartą graficzną Intel HD Graphics 400. Komputer umożliwia zamontowanie jednej kości pamięci DDR3L o maksymalnej pojemności 8 GB oraz jednego dysku twardego w formacie 2.5 cala. Na obudowie rozmieszczone zostały dwa wyjścia video ( VGA+HDMI),złącza audio, 4 złącza USB w standardzie 3.0, złącze karty LAN jak również czytnik kart SD.

W standardowym wyposażeniu komputera znalazła się ponadto karta Wi-Fi oraz mocowanie VESA umożliwiające zawieszenia komputera za monitorem. Jego cena będzie oscylowała w okolicach 500 zł, co powinni zainteresować szczególnie osoby, poszukujące tańszych rozwiązań.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać