fbpx
Strona głównaSprzętCorsair iCUE działa na płytach głównych od Gigabyte

Corsair iCUE działa na płytach głównych od Gigabyte

Wiecie, że mając płytę główną Gigabyte i sprzęt Corsair z obsługą iCUE możecie sterować oświetleniem? Firmy Corsair i Gigabyte połączyły siły, aby pozwolić użytkownikom monitorować i personalizować wydajność oraz koordynować efekty podświetlenia w komputerze.

Corsai iCUE i Gigabyte

Oprogramowanie CORSAIR iCUE, które pozwala użytkownikom monitorować i personalizować wydajność oraz koordynować efekty podświetlenia w komputerze, będzie obsługiwać funkcje personalizacji podświetlenia na zgodnych płytach głównych GIGABYTE. To pomoże stworzyć bardziej wciągające i elastyczne podświetlenie niż wcześniej oraz umożliwi użytkownikom odblokowanie nowych możliwości w zakresie personalizacji wyglądu systemu.

Corsai iCUE i Gigabyte

Oprogramowanie CORSAIR iCUE i GIGABYTE Control Center wspiera już wybrane płyty główne GIGABYTE. Ważna informacja: Sprzęt GIGABYTE jest obsługiwany przez implementację SDK i wymaga zainstalowanego kompilatora GCC. Tym samym konieczne jest sprawdzenie, czy po instalacji wszystko poprawnie działa.

Corsai iCUE i Gigabyte

Oprócz nowych płyt głównych GIGABYTE, oprogramowanie CORSAIR iCUE obsługuje także sprzęt ASUS, MSI, Philips Hue, Nanoleaf i Govee, aby umożliwić konstruktorom tworzenie efektownych pokazów świetlnych w komputerach do gier.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać