G2 Esports wygrywa grupę na BLAST Premier Fall Series 2020. Udany debiut NiKo

0
44
blast premier fall series
Zakończyła się rywalizacja w grupie C podczas BLAST Premier Fall Series 2020. Był to jak najbardziej udany debiut Nikoli “NiKo” Kovača, który wraz ze swoim nowym zespołem w wielkim finale grupy pokonał duńskie Astralis. Był to również rewanż za pierwszy, przegrany mecz podopiecznych Damiena “maLKa” Marcela.

G2 Esports w swojej grupie C na BLAST Premier Fall Series 20020 poradziło sobie niezwykle dobrze. Najciekawiej zapowiadał się występ i gra Bośniaka, Nikoli “NiKo” Kovača, który w czasie tego turnieju miał swój debiut w nowych barwach. O jego występie można napisać w ten sposób: jeśli NiKo nie jest prowadzącym to jego gra wygląda zupełnie inaczej, zdecydowanie lepiej, a to co robił na mapach – rewelacja. 

G2 Esports w pierwszym meczu przeciwko Astralis musiało uznać wyższość swoich duńskich rywali, ale nie było to łatwy pojedynek dla Duńczyków. By wyłonić zwycięzcę potrzebne były, aż trzy mapy. Jednak w wielkim finale grupy, Nemanja “nexa” Isaković i jego koledzy nie dali żadnych szans swoim, duńskim oponentom.

G2 Esports vs. Astralis 2:0

Więcej informacji o BLAST Premier Fall Series 2020 na oficjalnej stronie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPOLAND w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020!
Następny artykułPoland kontra Nemiga Gaming w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.