Poland kontra Nemiga Gaming w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020

0
33
Into the Breach
Fot. ESL
Po wczorajszym, dość łatwo wygranym meczu w ramach otwartych kwalifikacji do DreamHack Masters Winter 2020 przeciwko macedońskiemu Good Game, mixowy skład Poland, w którym gra m.in Paweł “innocent” Mocek oraz Karol “rallen” Rodowicz awansował do zamkniętych kwalifikacji, a w nim rywalem Polaków będzie Nemiga Gaming.

Dla zespołu Poland były to dość łatwe, otwarte kwalifikacje. Przypomnijmy skład: Paweł “innocent” Mocek, Karol “rallen” Rodowicz, Paweł “byali” Bieliński, Patryk “Sidneyy” Korab, Miłosz “mhL” Knasiak. Polacy w otwartych kwalifikacjach pokonali wszystkich swoich rywali i pewnie awansowali do zamkniętych kwalifikacji DreamHack Masters Winter 2020. W nich zagrają przeciwko Nemiga Gaming, która zajęła drugie miejsce na Intel Extreme Masters New York w regionie CIS. Jeśli Poland wygra z Nemigą, w meczu o awans do turnieju głównego zagrają przeciwko c0ntact Gaming/Team Heretics.

Więcej informacji na temat składu Poland i kwalifikacji do DreamHack Masters Winter 2020, a także na oficjalnej stronie DreamHack.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale Polsat Games 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułG2 Esports wygrywa grupę na BLAST Premier Fall Series 2020. Udany debiut NiKo
Następny artykułRealpolitiks II udostępnione. Zdominuj świat po raz drugi
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.