POLAND w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020!

0
89
ESL Pro League Season 15
innocentt
Polski mix o nazwie POLAND, w składzie którego grają znani gracze z polskiej sceny Counter-Strike’a zagrają w zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020. Szczerze mówiąc, Polacy nie namęczyli się w meczu decydującym, w którym pokonali Macedończyków z Good Game 2:0.

Wcześniej pisaliśmy o tym, że POLAND potrzebuje tylko jednego zwycięstwa, aby awansować do zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Masters Winter 2020. I to się udało. Zespół składający się z takich zawodników, jak Paweł “innocent” Mocek, Karol “rallen” Rodowicz, Paweł “byali” Bieliński, Miłosz “mhL” Knasiak oraz Patryk “Sidneyy” Korab bez większych problemów pokonali w otwartych kwalifikacjach wszystkich, swoich rywali, a wśród nich byli m.in reprezentanci Izako Boars. 

Poland dołączyło w zamkniętych kwalifikacjach do Dreamhack Masters Winter 2020 do takich formacji jak Endpoint CeX, Gambit Esports, Team Heretics oraz Nemigi Gaming. Zamknięte kwalifikacje rozpoczynają się już jutro. Do turnieju głównego awansują dwa, najlepsze zespoły. 

POLAND vs. Good Game 2:0
Nuke: 16:4
Train: 16:5

Więcej informacji o zamkniętych kwalifikacjach do DreamHack Masters Winter 2020 w języku angielskim.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZmiany w Sprout? snatchie i Dycha poza składem?
Następny artykułG2 Esports wygrywa grupę na BLAST Premier Fall Series 2020. Udany debiut NiKo
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.