AVEZ zwycięża z lvlUP w pierwszym meczu rozgrywek Nine to Five 2.

1
43
kylar
kylar

Rozpoczęła się druga edycja rozgrywek Nine to Five, a wraz z nią kolejne emocje z polskimi zespołami w roli głównej. Na start mogliśmy obejrzeć spotkanie AVEZ przeciwko drużynie lvlUP.

Vertigo dla AVEZ

Pierwszą mapą tej rywalizacji było Vertigo, będące wyborem polskiej formacji – i jak się okazało – uzasadnionym. Od samego początku “ośmiorniczki” dominowały doprowadzając na start do rezultatu 9-0, a chwilę później 10-5. Po zmianie stron rywale nie byli w stanie skutecznie odpowiedzieć, dlatego podopieczni Jędrzeja “Bogdana” Rokity bez większych problemów odnieśli sukces wygrywając 16-9. Najlepszym graczem okazał się być dobrze znany Kamil “KEi” Pietkun, który przyzwyczaił nas już do swojej genialnej dyspozycji. 19-latek zdobył 23 zabójstwa oraz zanotował rating wysokości 1.63.

Inferno odpowiedzią rywala

Drugą mapą spotkania było Inferno, które wyglądało zupełnie inaczej niż pierwsza mapa. Od samego początku widzieliśmy pełną dominację zespołu lvlUP, który zwyciężył pierwszą połowę wynikiem 13-2. Po zmianie stron Polacy nie byli w stanie pokazać wiele więcej i wywalczyli zaledwie jedną rundę przegrywając całą mapę 16-3. Najlepszym zawodnikiem drugiej części rywalizacji zdecydowanie można nazwać 24-letniego Serba. Aleksa “Impulse” Stankić zrobił 17 fragów i osiągnął rating na poziomie 1.95.

Decydujący Train

Decydującą mapą był Train. Tam wszystko miało zostać rozstrzygnięte. Ekipa AVEZ rozpoczęła po stronie CT i od samego początku miała wszystko pod kontrolą. Pierwszą połowę zwyciężyła 11-4, a następnie całość wynikiem 16:6 tym samym wygrywając całe spotkanie i notując bilans 1-0 w rozgrywkach. Najjaśniejszą postacią na serwerze był oczywiście Kamil “KEi” Pietkun. Młody Polak zdobył 28 zabójstw oraz zanotował rating wysokości 1.99.

W zeszłej edycji rozgrywek polskie “ośmiorniczki” zajęły 5/8 miejsce, a jak poradzą sobie tym razem? Pierwsze spotkanie na pewno napawa lekkim optymizmem.

Już jutro zobaczymy polską drużynę po raz kolejny w akcji. Paweł “byali” Bieliński wraz z kolegami stanie do walki w spotkaniu zespołów z bilansem 1-0.

Wszystkie mecze turnieju Nine to Five 2 możemy oglądać, na którymś z kanałów tebtv za pośrednictwem platformy twitch.tv

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEuro Truck Simulator 2 otrzymuje aktualizację 1.38
Następny artykułIzako Boars pokonało SG.pro w ramach turnieju Nine to Five 2

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj