euro truck simulator 2 renault trucks t range 4
euro truck simulator 2 renault trucks t range 4

SCS Software udostępniło aktualizację 1.38 do gry Euro Truck Simulator 2. Pierwszą zauważalną zmianą jest wprowadzenie we wszystkich miastach odświeżonych salonów z dealerami samochodów. Gracze przejeżdżający obok zauważą duże zmiany w wyglądzie oraz ich unikalności, w zależności od marki. Studio zaprojektowało każdy z salonów od zera, co powinno tym bardziej spodobać się wielu osobom.

Odświeżono francuskie miasto Lillie. Deweloperzy poprawili wszystkie węzły drogowe, aby odpowiadały realnej mapie. Zaktualizowano także znaki drogowe oraz drogi, głównie w kwestii tekstur. Podobne zmiany dotknęły również budynki i aktywa.

Wprowadzono również nową technikę grafiki komputerowej dla efektywnej implementacji efektów okluzji otoczenia w czasie rzeczywistym. Funkcja Screen Space Ambient Occlusion, lepiej znana w swojej krótszej formie SSAO, tworzy cienie w miejscach łączenia się obiektów, aby nadać im bardziej naturalny i wiarygodny wygląd pod względem oświetlenia i cieni.

Tutaj warto zainteresować się ustawieniami, ponieważ wspomniana wyżej nowość może znacząco obciążyć słabsze karty graficzne. Wystarczy wejść w opcje i odpowiednio dopasować jakość do wyświetlanych FPSów.

Euro Truck Simulator 2 - aktualizacja 1.38

Osoby lubiące modyfikacje aut ucieszą się z możliwości wyboru dowolnego koloru z bogatej palety barw. Twórcy zaimplementowali opcje (HSV, RGB, HEX).

Deweloperzy Euro Truck Simulator 2 poprawili Doradcę Drogowego, który jest teraz czytelniejszy i ma bardziej nowoczesny wygląd. Dodano nowe informacje dla kierowców, używających tzw. punktów kontrolnych w swojej podróży. Mowa tutaj, chociażby odległości do następnego checkpointu, czy pozostały czas do dojechania na miejsce, zarówno w GPSie jak i na mapie świata.

Euro Truck Simulator 2 - aktualizacja 1.38 - doradca drogowy

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułHumble Best of Paradox Interactive Bundle z 9 grami w zestawie
Następny artykułAVEZ zwycięża z lvlUP w pierwszym meczu rozgrywek Nine to Five 2.
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.