euro truck simulator 2 logo2
euro truck simulator 2 logo2

SCS Software ogłosiło wydanie aktualizacji 1.25 dla gry Euro Truck Simulator 2. Wprowadzono sporo nowości do gry, o których chcemy napisać poniżej. Łatka jest do pobrania ze Steam.

Przebudowano całkowicie ciężarówkę DAF XF. Zmieniono szczegóły tekstur, przemodelowano niektóre części i wiele więcej.

Dodano możliwość wyboru wyglądu naczepy, o ile coś takiego pojawi się przy danym zleceniu.

Pojawiła się długo wyczekiwana opcja zmiany położenia kierownicy. Od teraz działa ona jak w prawdziwym pojeździe, czyli: jest wysuwana, można ją dopasować do siedziska itp.
Euro Truck Simulator 2

Pojawiły się dodatkowe rączki na kierownicy, znane z wielu aut. Aczkolwiek w niektórych krajach kompletnie zakazane.
Euro Truck Simulator 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGigabyte BRIX GB-BNi7HG4-950 – minikomputer stworzony dla graczy
Następny artykułGra DOOM odtworzona w kilka tygodni na silniku Doom 1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments