fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyIberia - nowy dodatek do gry Euro Truck Simulator 2

Iberia – nowy dodatek do gry Euro Truck Simulator 2

SCS Software udostępniło dodatek Iberia do gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem gracze będą mieli okazję zwiedzić Półwysep Iberyjski, znajdujący się w południowo-zachodniej części Europy. Od pozostałej części kontynentu oddzielają go Pireneje na północnym wschodzie, od zachodu i częściowo północy i południa otacza go Ocean Atlantycki, a od wschodu i południowego wschodu Morze Śródziemne.

Półwysep Iberyjski od Afryki oddziela cieśnina Gibraltarska. Powierzchnia Iberii wynosi 583 254 km². Większość półwyspu zajęta jest przez wyżyny i góry. Będziemy mogli zwiedzić aż 4 kraje: Hiszpanię, Portugalię, Andorę i Gibraltar. W grze pojawiły się takie miasta, jak: Madryt, Barcelona, Walencja, Sewilla, Lizbona oraz Porto. Nie zabrakło także unikatowych budynków, krajobrazu, czy lokalnych firm oraz transportu.

Grę Euro Truck Simulator 2 można zakupić w sklepie Steam:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

Warto przeczytać