Strona głównaGamingGryDiablo II: Resurrected z premierą 23 września 2021 roku

Diablo II: Resurrected z premierą 23 września 2021 roku

Blizzard zapowiedział, już że 23 września 2021 roku – Diablo II: Resurrected trafi na komputery osobiste i konsole.  Będzie to zremasterowana wersja dwóch legendarnych dzieł – Diablo II i dodatku Diablo II: Lord of Destruction. Gra będzie dostępna jako osobny produkt (w sugerowanej cenie detalicznej 39,99 EUR) oraz w ramach zestawu Diablo Prime Evil Collection (w sugerowanej cenie detalicznej 59,99 EUR).

Odświeżone Diablo II wprowadzi w pełni animowane postaci 3D. Dodatkowo pojawi się obsługa rozdzielczości 4K oraz dźwięk 7.1 Dolby Surround. Przemianę przejdą również wszystkie filmy, które zostaną zrobione całkowicie od nowa w oszałamiającej jakości i wysokiej rozdzielczości dopasowanej do ducha zmodernizowanej oprawy graficznej gry.

Prócz tego Blizzard wprowadzi kilka zmian, poprawiających komfort gry, których fani domagali się od dawna – na przykład powiększoną skrytkę oraz automatyczne podnoszenie złota. Jak to miało miejsce przy grach Warcraft III: Reforged oraz Starcraft: Remastered – pojawi się opcja przełączenia na starą oprawę graficzną, w rozdzielczości 800×600 pikseli.

Otwarte beta-testy Diablo II: Resurrected rozpoczną się w sierpniu na wybranych platformach. Obejmą 5 z 7 wysoce konfigurowalnych klas postaci z oryginału. Gracze do wyboru będą mieć amazonkę, barbarzyńcę, czarodziejkę i paladyna z podstawowej wersji Diablo II oraz druida z rozszerzenia Lord of Destruction. Nekromanta i zabójczyni trafią w ręce graczy wraz z oficjalną premierą Diablo II: Resurrected.

Wspomniany wcześniej zestaw Diablo Prime Evil Collection będzie się składał z:

  • Diablo II: Resurrected
  • Diablo III: Eternal Collection – wersja ta zawiera grę Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów
  • Zwierzak Mefisto i skrzydła Objęcia Nienawiści w grze Diablo III

Dodatkowo osoby, które zakupią tę wersję w przedsprzedaży otrzymają zestaw do transmogryfikacji Dziedzictwo Arreat w Diablo III (dostępny w grze przed 23 września). Transmogryfikacja ta zapewnia barbarzyńcom w Diablo III dostęp do kultowych, błękitnych barw wojennych i skórzanej zbroi z Diablo II.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

Warto przeczytać