Debiut zawodników w FaZe Clan i w GODSENT na DreamHack Masters Spring

0
62
esl pro league 1 scaled
esl pro league 1 scaled

Już dzisiaj rozpoczną się mecze w grupie C na DreamHack Masters Spring 2020. Jednym z faworytów do zwycięstwa grupy są podopieczni Janko “YNk” Paunovića – FaZe Clan, którzy pokazali w czasie ESL One: Road to Rio, że potrafią zagrać perfekcyjnie i są w doskonałej formie do rywalizacji. Jednak oprócz nich zespołem, który może znaleźć się na pierwszym miejscu w grupie jest także szwedzkie Fnatic.

Grupa C prezentuje się następująco:

  • FaZe Clan
  • Fnatic
  • GODSENT
  • Team Spirit

Debiut w składzie FaZe Clan, zespół po zmianach

FaZe Clan już w fazie grupowej ESL One: Road to Rio zaprezentował się z bardzo dobrej strony, nie przegrali żadnej meczu, a siedem z rzędzu wygrali i pewnie zwyciężyli swoją grupę. 

Trzeba pamiętać jeszcze o jednej, ważnej kwestii. Podopieczni Janko “YNk” Paunovića są po zmianach w składzie. Z drużyny odszedł szwedzki zawodnik – olofmeister, który postanowił zrobić sobie przerwę od profesjonalnej gry, a w jego miejsce do składu dołączył zawodnik z Litwy i nie jest wiadome, jak zaprezentuje się organizacja amerykańska w meczu przeciwko GODSENT.

Fnatic z różną formą

Szwedzkie Fnatic również nie prezentowało świetnej gry na ESL One: Road to Rio. Wyniki podopiecznych Andreasa “Samuelssona” Samuelssona były różne. Drużyna Jespera “JW” Wecksella zajęła dopiero 11. miejsce.

Oprócz dwóch, głównych zespołów do awansu z grupy są drużyny, które również mogą powalczyć, ale bardziej między sobą o trzecie miejsce w grupie, chociaż zaskoczeniem by było, gdyby jedna z nich, Team Spirit, lub GODSENT zajęło 1 miejsce. Jednak przy tych dwóch, mocnych formacjach nie jest to możliwe. 

Team Spirit najlepsze w regionie CIS

Patrząc na historię rosyjskiej formacji w ESL One: Road to Rio, wygrali swoją grupę A, awansowali do fazy play-off i pewnie zwyciężyli w całych kwalifikacjach. W piątym tygodniu internetowego turnieju Home Sweet Home zagrali już inaczej. To znaczy zagrali różnie i nie było dominacji ze strony zawodników.

GODSENT po zmianach i debiut z udziałem Duńczyka

W europejskiej formacji GODSENT w ostatnim czasie były zmiany. Za szwedzkiego zawodnika, Mikaila “Maikelele” Billa do składu dołączył reprezentant Danii, Asger “Farlig” Jensen, więc to będzie również jego debiut w nowym zespole na DreamHack Masters Spring.

14:00 – Fnatic vs. Team Spirit
17:30 – FaZe Clan vs. GODSENT

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułYEKINDAR za bustera w Virtus.pro. Zmiany w zespole organizacji rosyjskiej
Następny artykułWedług Michała: Co robi mousesports? Sam nie wiem
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj