YEKINDAR za bustera w Virtus.pro. Zmiany w zespole organizacji rosyjskiej

0
39
yekindar
yekindar

Wczoraj dowiedzieliśmy się o zmianie w składzie Counter-Strike’a rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Z drużyną pożegnać się musiał Timur “buster” Tulepov, w którego miejsce wszedł Mareks “YEKINDAR” Galinskis.

Wyniki

Jak wiadomo rezultaty zespołu były bardzo słabe, czego chyba nikt nie ukrywał. Przez pierwsze 3 miesiące 2020 roku procent zwycięstw drużyny wynosił zaledwie 12%. Potem było trochę lepiej, ale ciągle słabo. W końcu doszło do nieuniknionych zmian i Timur “buster” Tulepov musiał opuścić zespół. 20-letni Kazach reprezentował barwy “niedźwiedzi” od 16 grudnia 2019 roku przez ponad 5 miesięcy. W tym czasie nie udało im się osiągnąć sukcesu w żadnym turnieju, jednak jak wiadomo prędzej grali wspólnie w ekipie AVANGAR. Tam właśnie zwyciężyli BLAST Pro Series Moskwa 2019 oraz zdobyli 2 miejsce podczas StarLadder Major Berlin 2019.

Nowy gracz

Skoro była potrzeba zmiany spowodowana złymi wynikami to czy została ona przeprowadzona dobrze? Można dyskutować nad tym czemu akurat “buster” został wyrzucony, ale myślę, że co do jakości przychodzącego gracza nikt nie powinien mieć wątpliwości. “YEKINDAR” już od dłuższego czasu wyróżniał się na tle swoich kolegów z pro100. 20-letni Łotysz w może pochwalić się ratingiem wysokości 1.13 biorąc pod uwagę ostatnie 12 miesięcy. Jest to wynik dużo lepszy od jakiegokolwiek z kolegów współgrających w byłym już jego zespole.

Co dalej?

Jeśli chodzi o “bustera” to jeszcze nic nie wiadomo co do jego planów. Być może nastąpi wymiana i młody Kazach zasili szeregi pro100. W przypadku Virtus.pro wiemy tyle, że najbliższe spotkanie grają już jutro w ramach kwalifikacji regionu CIS do rozgrywek BLAST Premier. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami progresu i już niedługo VP wróci chociaż w części na właściwe tory.

Aktualnie dzieje się naprawdę wiele w drużynach Counter-Strike’a i jesteśmy świadkami naprawdę wielu zmian. Zapraszam do przeczytania tekstu o niespodziewanej rotacji w zespole FaZe.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFaZe Clan stawia na młodych graczy. Litwin nowym zawodnikiem amerykańskiej organizacji?
Następny artykułDebiut zawodników w FaZe Clan i w GODSENT na DreamHack Masters Spring

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj