FURIA wygrywa w derbach Brazylii. Astralis pokonuje G2 Esports na BLAST Premier Fall Series

0
37
lukas gla1ve rossander astralis
lukas gla1ve rossander astralis
Za nami kolejny dzień rywalizacji w grupie C na BLAST Premier Fall Series 2020, w którym mieliśmy dwa, ciekawe mecze. Pierwszym z nich był pojedynek pomiędzy G2 Esports oraz Astralis, w którym Nikola “NiKo” Kovač i jego zespół musiał uznać wyższość Duńczyków. W drugim meczu było jeszcze lepiej, bo tam mieliśmy derby Brazylii pomiędzy MIBR, a FURIĄ, a co ciekawsze, na przeciwko siebie stanęli bracia Teles.

Znów Dania lepsza

We wczorajszym meczu, Astralis pokonało G2 Esports 2:1. Jednak nie było taki łatwy mecz dla Duńczyków, jakby mogło się wydawać szczególnie, że same wyniki na trzech mapach były bardzo zbliżone do siebie. Lukas “gla1ve” Rossander i jego zespół prezentują się bardzo dobrze, ale czy to będzie ten zespół, który zdominował światową scenę Counter-Strike’a, który wygrał cztery Majory z rzędu? Na razie trudno cokolwiek o tym powiedzieć.

Warto dodać, że w tym pojedynku Nikola “NiKo” Kovač ponownie zabłysnął świetną formą, a na Dust 2 miał rewelacyjne statystyki. No, ale jednak statystyki nie grają tylko wynik, a ten był korzystny dla Astralis. Jednak to nie wszystko, bo to właśnie dzisiaj G2 Esports w meczu przegranych zagra przeciwko formacji z Ameryki Północnej – MIBR. 

Derby Brazylii dla FURII

W derbowym meczu Brazylii, FURIA zaprezentowała się bardzo dobrze i pokonała swoich rywali z organizacji MIBR 2:1. Po trzech mapach można powiedzieć, że był to dość jednostronny pojedynek, może za wyjątkiem mapy Inferno.

Astralis vs. G2 Esports 2:1
FURIA vs. MIBR 2:1

Więcej informacji o turnieju BLAST Premier Fall Series 2020 na oficjalnej stronie.

Zapraszamy również do wywiadu z Justyną Oracz na temat BLAST Premier Fall Series 2020.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy grupy Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020
Następny artykułMix o nazwie Poland w walce o zamknięte kwalifikacje do DreamHack Masters Winter 2020
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.