mynio na ławce rezerwowych w Anonymo

0
34
Anonymo

Reprezentant polskiej organizacji Anonymo Esports, Wiktor “mynio” Kruk przechodzi na ławkę rezerwowych na swoją prośbę z uwagi na problemy zdrowotne.

Decyzja samego zawodnika

– Łącząc to wszystko, stwierdziłem po konsultacjach z kilkoma osobami, że dla mnie jak i dla drużyny będzie to najlepsze rozwiązanie, mimo że miała mi się teraz zmienić rola, w której czułem się dobrze, czułem, że potrzebna mi jest też zmiana otoczenia, by poczuć świeżość i znowu bawić się grą, po prostu. To też oznacza, że raczej na pewno nie wrócę już do głównego składu Anonymo. Postaram się poukładać sobie wszystko w głowie i wrócić silniejszy w nowej drużynie, ale kiedy to nastąpi, nie mam pojęcia, nie mam zamiaru się śpieszyć, bo w tym wypadku cierpliwość jest istotna. Łącząc to wszystko, stwierdziłem po konsultacjach z kilkoma osobami, że dla mnie jak i dla drużyny będzie to najlepsze rozwiązanie, mimo że miała mi się teraz zmienić rola, w której czułem się dobrze, czułem, że potrzebna mi jest też zmiana otoczenia, by poczuć świeżość i znowu bawić się grą, po prostu. To też oznacza, że raczej na pewno nie wrócę już do głównego składu Anonymo. Postaram się poukładać sobie wszystko w głowie i wrócić silniejszy w nowej drużynie, ale kiedy to nastąpi, nie mam pojęcia, nie mam zamiaru się śpieszyć, bo w tym wypadku cierpliwość jest istotna -napisał na swoim profilu na Facebooku.

Anonymo Esports musi teraz znaleźć piątego zawodnika do swojego składu, a przed nimi przecież rywalizacja w turnieju kwalifikacyjny do PGL Major Stockholm 2021Intel Extreme Masters Fall 2021.

Skład drużyny wygląda następująco:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Piotr „blacktear5” Kasiński
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułOG z mantuu rozpoczyna rywalizację w ESL Pro League Season 14 – grupa B
Następny artykułPoznaliśmy cztery zespoły zakwalifikowane do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.