Strona głównaSprzętDyskiDahua C800N - nowe nośniki SSD na interfejsie M.2 SATA

Dahua C800N – nowe nośniki SSD na interfejsie M.2 SATA

Firma Dahua wprowadziła do swojej oferty nośniki Dahua C800N. Oparto je na popularnym formacie M.2 2280 z interfejsem SATA 6 Gb/s. Produkty bazują na pamięciach 3D NAND i wedle zapewnień producenta mają zapewniać sekwencyjną prędkość odczytu do 550 MB/s oraz sekwencyjny zapis na poziomie 500 MB/s. MTBF (średni czas bezawaryjnej pracy) został oszacowany przez producenta na 1,5 mln godzin.

Nośniki Dahua C800N obsługują technologie S.M.A.R.T, TRIM oraz NCQ, a także wyróżniają się stosunkowo niskim poborem prądu (maksymalnie do 1,7 W przypadku wersji 1 TB). Warto wspomnieć o rozsądnym okresie rękojmi. Wybierając dowolny model dysku z serii, można liczyć na trzy lata gwarancji producenta, co jest standardem w tym segmencie.

Na ten moment firma oferuje trzy modele Dahua C800N. Na stronie internetowej wyróżnione są następujące warianty: SSD-C800N256G, SSD-C800N512G oraz SSD-C800N1TB. Cechują się one pojemnością: 256 GB, 512 GB i 1 TB. To oznacza, że każdy użytkownik powinien bez problemu znaleźć wersję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Warto przeczytać:

Nośniki Dahua C800N są już dostępne w polskich sklepach. Ich ceny zaczynają się już od ok. 79 zł za wersję 256 GB.

Źródło: www.dahuasecurity.com 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać