cooler master caliber r1 8
cooler master caliber r1 8

Cooler Master zaprezentował serię foteli Caliber R1 i Caliber R2. Pierwszy z nich wykonano z oddychającego poliuretanu, który ma zapewniać wentylację. Fotel wyposażono w regulowane podłokietniki i oparcie. Prócz tego dodano poduszki, podpierające głowę i odcinek lędźwiowy. Wszystko to ma skutecznie łagodzić bóle pleców i napięcie w odcinku szyjnym.

Wyższy model oznaczony jako Cooler Master Caliber R2 to przede wszystkim jeszcze lepsze materiały i ergonomia. Producent chwali się bardziej oddychającym wykończeniem, powiększonym siedziskiem z miękkiej pianki i metalową podstawą. Ulepszenia objęły również podłokietniki oraz piankowe poduszki podpierające odcinki szyjny i lędźwiowy.

Fotel Cooler Master Caliber R1 jest już dostępny w sprzedaży na Amazonie. Pozostałe modele mają trafić do sklepów przed końcem bieżącego kwartału.v

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułUragun zadebiutuje na Steam Early Access na przełomie II i III kwartału
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 442.19 z optymalizacją dla gier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj