NVIDIA - logo

Firma NVIDIA opublikowała sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 442.19.Zostały one zoptymalizowane dla takich gier, jak: Zombie Army: Dead War 4, Apex Legends: Sezon 4 oraz Metro Exodus: Sam’s Story.

Metro Exodus: Sam’s Story jest fabularnym dodatkiem do gry Metro Exodus. Podobnie jak w przypadku podstawowego tytułu, gracze korzystający z kart graficznych GeForce RTX otrzymują wsparcie ray tracingu w czasie rzeczywistym oraz techniki NVIDIA DLSS, zatem mogą spodziewać się zachwycającego śledzonego promieniami globalnego oświetlenia.

Nowe monitory zgodne ze standardem G-SYNC

Najnowsze modele, które uzyskały certyfikat G-SYNC Compatible to ASUS VG259QM, Dell AW2521HF i LG 34GN850, dające graczom jeszcze większy wybór w poszukiwaniu doskonałego monitora do gier.

Ulepszenia funkcji Max Frame Rate oraz VRSS

Poprzedni sterownik NVIDIA GeForce Game Ready Driver 441.87 otrzymał implementację dwóch nowych funkcji Panelu sterowania NVIDIA: opcję maksymalnej liczby wyświetlanych klatek na sekundę, w celu zoptymalizowania wydajności i zużycia energii oraz technikę Variable Rate Supersampling (VRSS), ulepszającą jakość obrazu w grach VR.

W nowym sterowniku rozszerzono ich funkcjonalność w oparciu o opinie użytkowników. W przypadku maksymalnej liczby klatek na sekundę zakres wynosi teraz od 20 do 1000 fps, a funkcję VRSS można teraz włączyć w zakładce Ustawienia globalne, automatycznie aktywując ją we wszystkich obsługiwanych grach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułCooler Master Caliber R1 i Caliber R2 – nowe fotele dla graczy
Następny artykułPowraca Misja Esport – program Macieja “Sawika” Sawickiego!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj