Strona głównaInneCM Storm QuickFire Ultimate - mechaniczna klawiatura z 3 trybami podświetleń, 50...

CM Storm QuickFire Ultimate – mechaniczna klawiatura z 3 trybami podświetleń, 50 milionami kliknięć i technologią N Key Rollover

Cooler Master wprowadził do swojej oferty mechaniczną klawiaturę dla graczy – CM Storm QuickFire Ultimate. Jej mechaniczne przełączniki Cherry MX posiadają minimalny czas żywotności 50 milionów kliknięć. Dodatkowym elementem jest stalowa płyta wzmacniająca i stabilizująca całą konstrukcję. Wzmocnieniom poddano także kabel połączeniowy z komputerem, dodając specjalny oplot. Klawiatura Cooler Master zapewnia również wsparcie dla technologii N Key Rollover, która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów po jednoczesnym naciśnięciu kilku klawiszy.

Udogodnieniem w codziennej pracy z QuickFire Ultimate jest 7 przycisków dedykowanych do obsługi multimediów. Gracze będą mogli także wybrać podświetlenie klawiszy w 3 różnych kolorach i 5 różnych ustawieniach jasności.

Klawiatura CM Storm QuickFire Ultimate dostępna będzie w sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 389 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać