fbpx
Strona głównaSprzętCooler Master CK530 - klawiatura mechaniczna z przełącznikami Gateron

Cooler Master CK530 – klawiatura mechaniczna z przełącznikami Gateron

Cooler Master wprowadziło do sprzedaży klawiaturę mechaniczną CK530. Zastosowano w niej przełączniki marki Gateron w takich rodzajach: czerwone, niebieskie lub brązowe. Każdy klawisz może wytrzymać 50 milionów kliknięć. Dzięki zastosowaniu procesora ARM Cortex M3, udało się osiągnąć częstotliwości próbkowania na poziomie 1000 Hz. W połączeniu z szybkimi przełącznikami uzyskuje się czas odpowiedzi zaledwie 1 ms.

Wymiary klawiatury wynoszą 38 x 13,5 x 4 cm i jest ona pozbawiona całkowicie bloku numerycznego. Producent skupił się na głównych klawiszach, które są duże i stabilnie osadzone w aluminiowej konstrukcji. Zastosowano tutaj nieścieralne oznaczenia na klawiszach.

Użytkownik może zarządzać podświetleniem oraz funkcjami klawiatury bez udziału dodatkowego oprogramowania. Zastosowano tutaj tzw. pomysłowe skróty klawiszowe. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać dołączone przez producenta oprogramowanie.

Klawiatura Cooler Master CK530 kosztuje ok. 315 zł i jest dostępna w kolorze Gunmetal.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać