Strona głównaSprzętBloody P30 Pro oraz Bloody P80 Pro - myszki z technologią Light Strike

Bloody P30 Pro oraz Bloody P80 Pro – myszki z technologią Light Strike

Bloody wprowadziło do sprzedaży dwie nowe myszki – Bloody P30 Pro oraz Bloody P80 Pro. Modele te zostały wyposażone w sensor optyczny Pixart PMW3360 z regulacją DPI w zakresie od 100 do 12 000 punktów na cal. Warto również wspomnieć o metalowych ślizgaczach – Metal X’ Glide Armor Boot, dzięki którym zapewnią one idealny ruch myszki po podkładce.

Myszki dysponują podświetleniem RGB, które można konfigurować oprogramowaniem. Ważną cechą jest także technologia Light Strike w przyciskach, która gwarantuje niezawodność działania.

Model Bloody P80 Pro jest skierowany do osób preferujących symetryczne myszki, z kolei Bloody P30 Pro to myszka delikatnie wyprofilowana dla praworęcznych graczy. Obie myszki można nabyć za 149 złotych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać