Strona głównaPcMod.plNewsyTracer Headshot - sensor Avago 9800 i USB polling rate

Tracer Headshot – sensor Avago 9800 i USB polling rate

Tracer wprowadził do sprzedaży nowe myszkę dedykowaną specjalnie dla graczy – Headshot. Została wyposażona w laserowy sensor Avago 9800, który umożliwia pracę w rozdzielczościach: od 600 do 8200 DPI. Każdy z nich oznaczony jest innym kolorem oraz intensywnością podświetlenia. Informacje o zmianie położenia myszki są odświeżane do 1000 razy na sekundę (USB polling rate – 1000 Hz). Urządzenie posiada łącznie 8 programowalnych przycisków.

Specjalnie przygotowana aplikacja umożliwia dopasowanie zaawansowanych ustawień myszy według indywidualnych potrzeb. Dostępnych jest pięć, prostych w konfiguracji trybów ustawień, które możemy przystosować do różnych rodzajów gier. Na spodzie urządzenia znajduje się zamykany otwór, w którym umieszczono sześć ciężarków umożliwiających dopasowanie wagi urządzenia do potrzeb użytkownika. Długi i wytrzymały kabel w oplocie, obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów

Mysz Tracer Headshot jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać