fbpx
Strona głównaGamingGrySniper Elite V2 Remastered z premierą 14 maja 2019 roku

Sniper Elite V2 Remastered z premierą 14 maja 2019 roku

Studio Rebellion udostępniło nowy zwiastun do gry Sniper Elite V2 Remastered. Tytuł ten 14 maja doczeka się całkowitego odświeżenia graficznego oraz wielu nowości. Pierwotnie gra została wydana 1 maja 2012 roku. W Sniper Elite V2 wcielamy się w strzelca wyborowego na usługach armii amerykańskiej. Większość misji rozgrywa się na terenie Berlina w 1945 roku, gdzie walczą między sobą armie niemiecka i radziecka.

Jakie nowości zobaczymy w Sniper Elite V2 Remastered:

  • Zaktualizowana zostanie sceneria, postacie, bronie i pojazdy. Wprowadzony zostanie udoskonalony rendering, efekty wizualne, tekstury i geometria poziomów. Przebudowany zostanie system oświetlenia oraz wiele innych funkcji.
  • Zostanie dodany nowy tryb zdjęć klatka po klatce. Pozwoli to na robienie świetnych zdjęć, zarówno zabójstw jak i w trakcie rozgrywki.
  • Pojawią się nowe grywalne postacie w kampanii oraz trybie fabularnym z serii gier Zombie Army Trilogy
  • Dodatkowy tryb 60 klatek na sekundę
  • Wszystkie dodatki zaimplementowane w grze, razem z broniami
  • Tryb wieloosobowy oraz współpraca do 16 graczy za jednym razem
  • Obsługa rozdzielczości 4K i wsparcie dla HDR
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać