fbpx
Strona głównaPcMod.plInformacja prasowaRazer prezentuje nowe myszy gamingowe - Razer Cobra Pro oraz Cobra Pro

Razer prezentuje nowe myszy gamingowe – Razer Cobra Pro oraz Cobra Pro

Razer, wprowadza na rynek innowacyjną linię gamingowych myszek. W płynnym połączeniu formy i funkcji, nowa linia myszy łączy najważniejsze cechy myszek Razera w symetrycznej obudowie. Stworzona z myślą o personalizacji, łączności i najnowocześniejszej technologii zaprasza graczy do kalejdoskopowych wrażeń z gry, pełnych wolności i wciągających doznań.

Na rynku myszek wyraźnie brakowało urządzenia, które oferowałoby dobrze zbalansowane, wciągające wrażenia z rozgrywki. Będąc tego świadomi, stworzyliśmy zupełnie nową linię Cobra” — powiedział Barrie Ooi, szef działu PC Gaming w Razerze. „Cobra Pro jest bezkonkurencyjna jako zapewniająca najbardziej wciągające wrażenia, bogata w funkcje, bezprzewodowa i symetryczna mysz dostępna obecnie na rynku. Mie możemy się doczekać, aż nasza społeczność sama ją wypróbuje“.

Pełna wolność kontroli

Cobra Pro zapewnia graczom nowy poziom kontroli. Zintegrowana z 10 konfigurowalnymi elementami sterującymi, 5 wbudowanymi profilami pamięci i 11 indywidualnie ustawianymi strefami podświetlenia Chroma RGB (to największa liczba stref podświetlenia w tej klasie urządzeń), wszystko zapakowane w elegancką, symetryczną konstrukcję.

Konstrukcja z siedmioma przyciskami na górze, dwoma z boku i jednym na dole. Na nowo definiuje prostotę konfiguracji, oferuje nieskończone możliwości szybkiego dostępu do komend. Dzięki funkcji Hypershift, pozwalającej na włączenie dodatkowego zestawu funkcji (oprócz już przypisanych do przycisków poleceń), gracz może szybko zapewnić sobie zupełnie nowy poziom rozgrywki. Pomiędzy pięcioma wbudowanymi profilami, łatwo konfigurowanymi za pomocą oprogramowania Synapse, można szybko się przełączać za pomocą dolnego przycisku, co pozwala na płynne dostosowywanie się do różnych scenariuszy rozgrywki.

Możliwość przełączania się między moimi ustawieniami myszki, tak aby była płynnie zoptymalizowana pod kątem różnych tytułów, była dla mnie przełomowym doświadczeniem” — powiedział Mizkif, współzałożyciel OTK i streamer na Twitchu. „Chroma RGB ożywiła mój gamingowy zestaw do grania, rozświetlając moje biurko plamami wibrującej radości”.

Rozświetlona rozgrywka

Dodatek do rozbudowanego zestawu urządzeń peryferyjnych obsługujących Chroma RGB. Największy ekosystem oświetlenia dla urządzeń gamingowych i lifestylowych, który oferuje 16,8 miliona kolorów, mnogość efektów świetlnych i płynną integrację z ponad 250 grami. Nowo dodana funkcja Smart Dimming pozwala graczom automatyczne oszczędzać baterię podczas gry i powracać do pełnego podświetlenia podczas aktywnego użytkowania.

Technologiczna doskonałość

Szczytowe osiągnięcie technologii gamingowych i jest świadectwem nieustającej innowacyjności producenta. Urządzenie korzysta z najlepszych możliwości wielokrotnie nagradzanej myszki Basilisk V3 Pro, takich jak: czujnik optyczny Focus Pro 30K, optyczne przełączniki myszy 3. generacji oraz technologia HyperSpeed. Dla graczy spragnionych więcej funkcji, jest gotowa do ulepszenia do prawdziwej częstotliwości raportowania 4000 Hz, dzięki Razer Mouse Dock Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Razer HyperPolling Wireless Dongle.

Najlepsze możliwości łączności

Cobra Pro waży 77 g, dając graczom to, co najlepsze z obu światów i zapewniając najbardziej wciągające wrażenia z rozgrywki. 100 godzinom rozgrywki w trybie HyperSpeed Wireless (i oszałamiającym 170 godzinom w trybie Bluetooth) gracze mogą teraz walczyć, budować lub opracowywać strategie w dowolnym miejscu i czasie.

Kabel USB typu C Speedflex umożliwia szybkie i płynne ładowanie, dzięki czemu urządzenie jest ciągle gotowe do działania. Razer Mouse Dock Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Razer Wireless Charging Puck (sprzedawany oddzielnie) dają możliwość ładowania bezprzewodowego, aby zapewnić jeszcze większą wygodę użytkowania.

Prezentacja

Do graczy, którzy wolą połączenie przewodowe skierowana jest Razer Cobra – lekka i wyposażona w niezwykle wytrzymałe przełączniki, osiem konfigurowalnych elementów sterujących oraz ozdobiona efektownym, gradientowym podświetleniem Chroma. To przykład wysokich osiągów upakowanych w elegancką, przewodową obudowę.

Łącząc wyjątkową precyzję, niezrównaną możliwości personalizacji i olśniewającą estetykę To nowy szczyt osiągnięć w obszarze technologii myszek do gier, który wprowadza graczy w przyszłość, gdzie ich styl grania oraz talent płynnie łączą się w jedno.

Cena i dostępność

Razer Cobra Pro: €149.99. Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy  – 29 lipca 2023

Razer Cobra: €49.99. Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy  – 29 lipca 2023

Warto przeczytać: Cooler Master MM731 – recenzja myszy gamingowej

Co sądzisz o tym artykule?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać