Zalman ZM-M250

W ofercie Zalmana pojawiła się myszka dla graczy – ZM-M250. Posiada nietypowy wygląd oraz wyjątkowo duża trwałość – przyciski wytrzymują nawet do 5 milionów kliknięć. Myszka posiada precyzyjny sensor optyczny Pixart PAN3507DH, ze zmienną rozdzielczością 800 – 1600 DPI, którą możemy zmieniać za pomocą podświetlanego na niebiesko przełącznika. Szybkość przetwarzania obrazu wynosi 4000 klatek/s.

Zalman ZM-M250 posiada 3 przyciski, teflonowe ślizgacze, 1.5 metrowy kabel z końcówką USB oraz wysokiej klasy elementy mechaniczne marki Omron. Wymiary tego modelu to 119 (D) x 64 (S) x 34 (W) mm, a waga wynosi tylko 81 g. Sugerowana cena detaliczna myszki ZM-M250 wynosi 49,99 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać