innocent: “Tak naprawdę to była zmiana wymuszona przez KEia”

0
80
innocent
innocent

Po zmianach w Anonymo Esports, na swoim streamie, jeden z graczy – Paweł “innocent” Mocek opowiedział trochę na temat roszady w składzie.

Paweł “innocent” Mocek na swoim streamie o zmianie w Anonymo Esports mówił w następujący sposób:

innocent o podejściu do gry

“Mieliśmy trochę problemów w kwestii takiej, że my bardzo ostro podchodzimy do treningów. Gramy w CS-a po to, by być jak najlepszymi. Siedzimy i n*****dalamy się w stylu, że tutaj zjebaliśmy i nie tak powinniśmy grać, że w tej sytuacji nie powinniśmy nigdy skracać, że w takiej sytuacji nie może być tego i tego, że grając na takiej pozycji, trzeba więcej gadać i więcej wymagać od teammate’ów, a nie czekać na to, co ci teammate powie. A np. KEi wolał, jak to określał, grać z beczką. A my nie tyle, że tej beczki nie chcemy, bo ją podłapiemy. Jeżeli jest, to wiadomo, że nie będziemy jej unikać. Ja np. nie kminię tego tematu beczki, więc nie bardzo się w nim wypowiadam. Według mnie mamy bardzo dobre podejście do CS-a pod tym względem, ale jeżeli jedna osoba ma inne, a reszta ma inne, to nie ma nawet o czym gadać”

innocent o tym, że zmiana była wymuszona

“Tak naprawdę to była zmiana wymuszona przez KEia. Bo teraz się tak robi, że jak coś jest nie tak, to się po prostu idzie na ławkę. Kiedyś się tego nie robiło, bo po prostu się to nie opłacało, tylko się pracowało nad tym tematem. Mamy najlepszego sportowego psychologa w Polsce, z którego Kamil nie chciał skorzystać ani razu. Nie dało się więc tego w ten sposób zrobić. I trudno – taką drogę wybrał. My zapytaliśmy, czy na pewno, ale nie walczyliśmy jakoś bardzo o tę sytuację. Dla niego ta zmiana będzie dobra, skoro nie pasuje mu taki mocny styl gry, i dla nas również będzie dobra, bo będziemy mieć gracza, którego dobierzemy pod swoje potrzeby i będzie to działało tak, jakbyśmy chcieli. Na pewno nam jako drużynie też przeszło przez myśl, żeby przesunąć Kamila na ławkę rezerwowych, ale patrzyliśmy długofalowo i nie chcieliśmy tak robić, szczególnie przed przerwą wakacyjną”

innocent skomentował również,  jaki zawodnik będzie pasował do drużyny?

“Szukamy po prostu gracza, który będzie dużo gadał i chciał się poprawiać, posłuchać. Czy to będzie osoba znana, nieznana lub mniej znana – nie ma dla nas to żadnego znaczenia. Tak samo jak to, jakie heady strzela. Bardziej to, jak jest komunikatywny i żeby nie było takiej sytuacji jak z KEiem. Jest dużo możliwości – tak naprawdę możemy wziąć lurkera i przesunąć mnie na wysuniętą pozycję, z czego bym się bardzo cieszył. Możemy wziąć snajpera i Janusza przesunąć na lurka. Możemy wziąć entry i mnie zostawić na lurku, chociaż wolałbym grać moją naturalną rolę, czyli bardziej z przodu niż z tyłu.”

Więcej informacji na temat przesunięcia KEia na ławkę rezerwowych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDwóch zawodników HONORIS na ławce rezerwowych
Następny artykułFSP DAGGER PRO 750W – zasilacz SFX o dużej mocy
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.