Strona głównaSprzętDyskiZOTAC SONIX PCIE SSD - wydajność dla profesjonalistów

ZOTAC SONIX PCIE SSD – wydajność dla profesjonalistów

ZOTAC wprowadził do swojej oferty rozwiązanie przeznaczone do obsługi danych i gamingu – SONIX PCIE SSD. Jest to dysk SSD, skierowany dla profesjonalnych użytkowników, który zwiększy diametralnie efektywność pracy. Prędkość odczytu i zapisu jest do czterech razy większa niż w standardowych 2.5-calowych dyskach SATA SSD, a 512MB szybkiej pamięci cache DDR3 zapewnia obsługę zadań wymagających szybkości kolejnej generacji.

ZOTAC SONIX PCIE SSD

SONIX NVMe PCIE 1.2 SSD to pierwszy krok do przechowywania danych oparty na PCI Express, ze znacznie poprawioną wydajnością w stosunku do dysków SATA SSD. Urządzenie zostało wyposażone w interfejs Gen3 NVMe 1.2 PCIE z x4 liniami obsługującymi sekwencyjny odczyt i zapis z prędkością do 2600 Mbps i 1300 Mbps oraz kontroler Phison E7 i pamięci flash Toshiba MLC. Dzięki wykorzystaniu technologii End-to-end Data Path Protection oraz Dynamic Wear Leveling, SONIX zapewnia szybkość i niezawodność z MTBF nawet do 2 milionów godzin.

ZOTAC SONIX PCIE SSD

Pełna specyfikacja:

  • Pojemność: 480GB
  • Kontroler Phison E7
  • 3000 PE Cycle and up to 698 TBW
  • NVME 1.2 PCIe Gen3 x4
  • Toshiba MLC NAND Flash
  • Sekwencyjny odczyt: do 2,600MB/s
  • Sekwencyjny zapis: do 1,300MB/s
  • 512MB szybkiej pamięci cache DDR3

SONIX jest elastycznym dodatkiem, który zmieści się w każdym budowanym systemie, także tam gdzie wymagane są niskoprofilowe rozwiązania. Trwała metalowa obudowa o stylowym minimalistycznym wyglądzie zabezpieczy wszystkie Twoje potrzeby.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać