Strona głównaGamingGryZombies on a Plane: Resurrection Edition - obroń samolot przed zombi

Zombies on a Plane: Resurrection Edition – obroń samolot przed zombi

Wydawca 1C Company udostępnił grę Zombies on a Plane: Resurrection Edition. Jest to pierwszoosobowa strzelanka od studia Shangri-La Game Studios z elementami przetrwania. Wcielamy się w rolę kapitana jumbo jeta, który ma kłopoty. Na pokładzie pojawili się zarażenie pasażerowie, którzy chcą przejąć kontrolę nad samolotem. Prócz tego możemy wcielić się w rolę ostatniego z ocalałych pasażerów i odzyskać kontrolę nad maszyną.

Najważniejsze cechy gry:

  • Wiele Trybów – 6 różnych trybów gry, w tym: Obrona Kokpitu i Lot z 10 Atakami
  • Wysoka Liczba Wariantów Rozgrywki – 5 różnych postaci i 3 samoloty do wyboru
  • Mnóstwo inteligentnych rodzajów zombi
  • Inteligentny System Gore z odcinaniem kończyn
  • Naprawiaj części, aby utrzymać samolot w powietrzu i trzymaj drzwi zamknięte, aby uniknąć otwarcia nowych punktów odradzania zombi

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać