fbpx
Strona głównaGamingGryQuantum Replica - udostępniono nowy zwiastun oraz zdjęcia

Quantum Replica – udostępniono nowy zwiastun oraz zdjęcia

Studio ON3D i wydawca 1C udostępnili kolejny zwiastun gry Quantum Replica. Jest to skradanka z elementami platformówki. Wcielamy się w postać jednego z mieszkańców wielkiego megamiasta. W przyszłości metropolie rozrosły się do ogromnych rozmiarów. Rząd zrobił z nich wielkie twierdze, a pieczę nad nimi powierzył sztucznej inteligencji. Dodatkowo każdy obywatel musi być zarejestrowany.

Oczywiście nasz protagonista nie jest i z miejsca staje się poszukiwanym. Co gorsze, nie pamięta nic ze swojej przeszłości. Musi odkryć co się stało i kim naprawdę jest.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać