fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyVRMark Cyan Room udostępniony w zestawie 3DMark

VRMark Cyan Room udostępniony w zestawie 3DMark

Futuremark udostępnił nowy test o nazwie VRMark Cyan Room. Bazuje on na całkowicie nowym silniku graficznym, wykorzystującym pełny potencjał interfejsu DirectX 12. Deweloperzy skupili się mocno na optymalizacji pod wirtualną rzeczywistość. Już dzisiaj aktualizacja trafi do użytkowników licencji VRMark Advanced Edition i VRMark Professional Edition. Trby VRMark Experience mode pozwoli nam samodzielnie zwiedzać dość obszerną przestrzeń.

Przypomnijmy, że w ofercie Futuremark dostępne są jeszcze dwa inne testy: VRMark Orange Room i VRMark Blue Room. Pierwszy z nich sprawdza wydajność komputera pod względem wymagań dla zestawów HTC Vive i Oculus Rift. Drugi natomiast to wzbogacony tryb w rozdzielczości 5K lub większymi wymaganiami.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać