fbpx
Strona głównaGamingGryIL-2 Sturmovik otrzyma trzy nowe bitwy z I i II Wojny Światowej

IL-2 Sturmovik otrzyma trzy nowe bitwy z I i II Wojny Światowej

Studio 1C Game Studios zapowiedziało trzy nowe produkty dla gry IL-2 Sturmovik: Battle of Bodenplatte, Flying Circus Volume I oraz Tank Crew Clash at Prokhorovka. Będą to trzy samodzielnie tytuły, które wprowadzą nas w kolejne wielkie bitwy I i II Wojny Światowej. Zapowiedziano także, że nowe odsłony będę wykorzystywać udoskonaloną wersję obecnego silnika. Jego nazwa to Digital Warfare.

Battle of Bodenplatte pozwoli nam powalczyć w powietrzu w końcowym okresie roku 1944 i początku 1945. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie aż 10 wspaniałych maszyn. Będą to m.in. P-51D Mustang, Tempest Mk. V czy Me-262. Twórcy przygotowali kilka trybów gry oraz emocjonującą kampanię.

Ciekawie zapowiada się Flying Circus – Volume I, który pozwoli powrócić w realia I Wojny Światowej. Twórcy przygotują obszerne tereny we Francji w miejscu Frontu Zachodniego. Pojawi się 10 legendarnych samolotów, m.in. SPAD 13, Sopwith Camel,  Albatros Dr.1. The Red Baron’s, czy Fokker Dr.1. Prócz tego gra zaoferuje wirtualną rzeczywistość w wysokiej rozdzielczości i dużą ilością klatek na sekundę.

Tank Crew natomiast będzie symulacją bitwy czołgowych dywizji pancernych. Jako miejsce wydarzeń wybrano wioskę Prokhorovka podczas słynnej Bitwy o Kursk. Tytuł zaoferuje tryb jednoosobowy i wieloosobowy. Czołgi zostaną bardzo szczegółowo wymodelowane wewnątrz i na zewnątrz. Będą posiadały dowódcę, kierowcę oraz strzelniczego. Gracze otrzymają do dyspozycji takie maszyny, jak T-34, Kv-1, czy Tiger.

Wszystkie wymienione gry mają się pojawić w 2018 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać