Zmiany w Complexity! Duńczyk dołącza do składu za Amerykanina!

3
29
Complexity
Fot. ESL - Stephanie Lieske

Czas zmian w drużynach podczas letniej przerwy wakacyjnej. W europejskim składzie amerykańskiej organizacji Complexity pierwsza zmiana w zespole i to naprawdę ciekawa.

Amerykanin przechodzi na ławkę

Organizacja Complexity poinformowała, że na ławkę rezerwowych przechodzi Will “RUSH” Wierzba. Amerykanin dołączył do Complexity we wrześniu 2019 roku, zespół odnotowywał bardzo dobre wyniki w swojej grze. Największym sukcesem drużyny było zwycięstwo podczas  BLAST Premier Spring 2020 dla regionu europejskiego.

– Praca z RUSHEM była absolutną przyjemnością i nie jestem w stanie opisać, jak bardzo w tym wymagającym okresie imponował mi jego profesjonalizm. To niesamowita osoba, którą naprawdę podziwiam i której będzie mi na pewno brakować – skomentował Jason Lake w swoim oświadczeniu. 

– Po blisko dwóch latach z Complexity podążamy osobnymi ścieżkami. To szalone, gdy uzmysławiam sobie, że cały ten czas COVID-u spędziłem skacząc od hotelu do hotelu w Europie. Liczyłem, że wraz z tym składem uda nam się osiągnąć więcej, ale niestety raz za razem nie potrafiliśmy spełnić naszych oczekiwań. Chciałbym, by to wypaliło, bo naprawdę wiele razy byliśmy blisko. Ostatecznie jednak nic nie trwa wiecznie, a zmiany w tym zespole były potrzebne. Życzę moim kolegom i całej organizacji powodzenia. Sam natomiast będę rozpatrywać swoje opcje na przyszłość i jednocześnie korzystał z pozostałej części przerwy – powiedział Will “RUSH” Wierzba

Duńczyk oficjalnym zawodnikiem drużyn

Zaraz po tym jak poinformowano o przejściu amerykańskiego zawodnika na ławkę rezerwowych, podano informację o tym, kto go zastąpi w składzie. Tym zawodnikiem będzie Duńczyk, były gracz m.in Cloud9 – Patrick “es3tag” Hansen, który od marca pozostawał bez drużyny. Wydawało się, że es3tag może powrócić do duńskiego składu Astralis, bo pojawiały się takie informacje, ale w rezultacie nic z tego nie wyszło.

Już od pewnego czasu rozważaliśmy zatrudnienie es3taga, bo to oczywiście fantastyczny zawodnik. Dodatkowo jestem przekonany, że jego etyka pracy, nastawienie i wiedza o grze pomoże naszemu składowi wejść tam, gdzie jego miejsce, czyli na wyższy poziom. Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że mogę powitać go w rodzinie Complexityskomentował przyjście es3taga Jason Lake.

Obecny skład Complexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Kristian „k0nfig” Wienecke
  • Valentin „poizon” Vasilev
  • Justin „jks” Savage
  • Patrick „es3tag” Hansen

Will “RUSH” Wierzba – ławka rezerwowych

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFINAL FANTASY XIV Endwalker Official Benchmark udostępniony
Następny artykułgla1ve przedłuża kontrakt z Astralis!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

3 KOMENTARZE

  1. […] W amerykańskiej formacji Complexity trwa przebudowa obecnego składu. Najpierw wśród zawodników, a teraz w roli trenerskiej. Jakiś czas temu swoją współpracę z drużyną w roli trenerskiej zakończył Jamie “keita” Hall. Wcześniej do składu dołączył duński zawodnik zastępując Amerykanina. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.