fbpx
Strona głównaSlider - gryFINAL FANTASY XIV Endwalker Official Benchmark udostępniony

FINAL FANTASY XIV Endwalker Official Benchmark udostępniony

Square Enix udostępniło kolejny benchmark do sprawdzania wydajności komputerów osobistych – FINAL FANTASY XIV Endwalker Official Benchmark. Może on zostać użyty do szybkiego sprawdzenia, czy gra będzie działać na danym systemie. Producent zaimplementował rozdzielczość 4K oraz dźwięk przestrzenny 5.1. Jeśli chodzi o wsparcie dla kart graficznych, to wymagana jest obsługa bibliotek DirectX 9.

Co ciekawe, benchmark FINAL FANTASY XIV Endwalker Official Benchmark wspiera technologie SLI i Crossfire. Jest on oferowany w czterech językach: japońskim, angielskim, niemieckim i francuskim.

Sam test jest stosunkowo długi i zajmuje nawet kilka minut. Może to być zatem świetna okazja do sprawdzania stabilności całego zestawu komputerowego. Warto również wspomnieć o już istniejącym benchmarku: FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION.

FINAL FANTASY XIV: Endwalker Official Benchmark

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Piotr Bieńkowski
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

Warto przeczytać