Trudny rywal ENCE w ESL Pro League Season 14

0
48
ENCE
Fot. DreamHack - Stephanie Lieske

Przed nami kolejny dzień rywalizacji w ramach ESL Pro League Season 14 grupy A. Wczoraj doskonale zaprezentował się międzynarodowy skład ENCE, w którym gra Olek “hades” Miskiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha. Z dużą łatwością pokonali reprezentantów Team Spirit i zdobyli kolejne, cenne punkty na swoje konto w tabeli.

Starcie z Duńczykami

Podopieczni Eetu “sAwy” Sahy zagrają dzisiaj z obecnym liderem grupy A, czyli formacją Caspra “cadiaNa” Møllera – Heroic. Po wczorajszym zwycięstwie z Teamem Vitality, duński zespół ma na dziewięć punktów, a zaraz za nim jest ENCE, które ma o trzy punkty mniej, ale dzisiaj może się to zmienić.

A co w innych meczach?

Team Spirit podejmie amerykańską formację Bad News Bears, która nie wygrała jeszcze żadnego meczu i po ich grze wydaje się, że zwycięstwo w jakimkolwiek meczu będzie olbrzymim sukcesem dla tej formacji. Natomiast wieczorem będziemy mieć ciekawe widowisko, w którym drużyna Dana “apEXa” Madesclaire’a zagra przeciwko Astralis.

13:30 – Bad News Bears vs. Team Spirit
16:45 – ENCE vs. Heroic
20:00 – Team Vitality vs. Astralis

Transmisja z polskim komentarzem z ESL Pro League Season 14 na kanale ESL.TV Polska. Zapraszamy również do przeczytania wywiadu z Kubą “kubikiem” Kubiakiem.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPewne zwycięstwo ENCE w ESL Pro League Season 14!
Następny artykułPoznaliśmy uczestników zamkniętych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.