world of warcraft 2
world of warcraft 2

W nowym dodatku Battle for Azeroth do gry World of Warcraft nie będzie zestawów tierowych. Jak powiedział reżyser gry Ion Hazzikostas:

“Zawsze eksperymentujemy z nowymi pomysłami przy zestawach ekwipunku i kosmetycznych przedmiotach. Obecnie nie mamy w planach kontynuowania tradycyjnych zestawów rajdowych dla klas. Pod względem artystycznym, zbroje będą bardziej oparte na miejscach, z których pochodzą. Większe możliwości personalizacji chcemy zawrzeć w systemie Azerite.

Wydaje mi się, że zestawy klasowe w World of Warcraft zmieniły się dosyć na przestrzeni lat. Dawniej, ośmioczęściowe zestawy kompletowało się przez kilka miesięcy, nieustannie rajdując. Obecnie są one mniejsze i dostępne z wielu innych źródeł. Często gracze otrzymują dwu i czteroczęściowe zestawy na samym początku nowego tieru i w pewnym sensie blokuje to im miejsca na przedmioty oraz ogranicza wybór. W tym momencie jest to bardziej niedogodność, niż zaleta.”

Mimo tego, to co zdobędziemy na rajdach będzie wciąż unikatowe, lecz już nie będzie  dawać bonusów za zebranie dwóch i czterech części z tieru.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPillars of Eternity – Deadfire Pack za darmo na GOG.com i Steam
Następny artykułPowstał ranking Esport Now drużyn w Counter Strike: Global Offensive

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.