Strona głównaGamingGryPodróż do wnętrza Un'Goro - nowe rozszerzenie do gry Hearthstone

Podróż do wnętrza Un’Goro – nowe rozszerzenie do gry Hearthstone

Blizzard udostępnił nowe rozszerzenie do gry Hearthstone o nazwie Podróż do wnętrza Un’Goro. Gracze trafią do krainy pierwotnych cudów, gdzie czekają ich spotkania z pradawnymi żywiołakami, przerażającą florą i ogromnymi dinozaurami. Krater Un’Goro to prehistoryczny region Azeroth, w którym zatrzymał się czas. Gigantyczne dinozaury przemierzają tutaj góry i doliny, wszędzie krąży swobodna energia, a groźna fauna i flora czyhają na swoje ofiary. Krajobraz robi wrażenie i przyciąga podróżników, ale może też okazać się ich zgubą.

Blizzard przygotował w rozszerzeniu aż 135 nowych kart. Pojawią się wśród nich tzw. karty legendarne – Zadania. Będą zawsze dostępne od początku na ręce. A po zagraniu będą czekać przy portrecie bohatera do czasu, aż spełnione zostaną określone warunki, podobnie jak w przypadku Sekretów (z tą różnicą, że przeciwnik będzie wiedział, jakie zadanie wykonujesz!). Każde zadanie postawi przed graczem określone wymogi. Na przykład „Przyzwij 7 stronników z Agonią”, a jeśli je spełnisz, otrzymasz kartę o monstrualnej mocy!

Wraz z rozszerzeniem Podróż do wnętrza Un’Goro skończy się w Hearthstone Rok Krakena, a zacznie Rok Mamuta! Każdy nowy rok w grze to odświeżenie formatu standardowego – świeży zestaw kart znacząco zmieni postać meta-gry, co umożliwia odważniejsze eksperymenty przy budowaniu talii i ich większą różnorodność, a w konsekwencji ciekawszą i dynamiczniejszą rozgrywkę. Kiedy Rok Mamuta rozpocznie się oficjalnie wraz z premierą Podróży do wnętrza Un’Goro, z formatu standardowego znikną karty z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać