World of Warcraft Burning Crusade Classic

Firma Blizzard poinformowała, że trwają obecnie intensywne prace nad pierwszym dodatkiem do gry World of Warcraft ClassicWorld of Warcraft Burning Crusade Classic. Jeszcze w tym roku fani powrócą na naznaczony mocą spaczenia Półwysep Piekielnego Ognia (Hellfire Peninsula), aby powstrzymać najeźdźców na ich własnym terytorium.

Nowy dodatek wraz z publikowanymi stopniowo aktualizacjami zawartości będzie stanowić wiernie odtworzoną kopię oryginału z roku 2007. Przywrócone zostaną między innymi następujące elementy gry:

  • Zniszczony świat Rubieży: Gracze będą przemierzać zdradzieckie szlaki wijące się wśród szczytów Gór Klingi (Blade’s Edge Mountains), w które lękają się zapuszczać nawet potężne smoki. Wyruszą na łowy z nieskażonymi mocą spaczenia orkami – Mag’harami – wśród latających wysp Nagrandu i staną do walki z demonicznymi agentami Płonącego Legionu w Czarnej Świątyni (Black Temple).
  • Dwie nowe, grywalne rasy: Gracze staną do boju po stronie Hordy jako spragnione magicznej mocy krwawe elfy lub dołączą do armii Przymierza jako draenei – wygnańcy z Rubieży poszukujący nowego domu.
  • Bramy Areny staną otworem: Miłośnicy starć w trybie PvP mogą zebrać zaufanych sojuszników, aby dowieść swego męstwa w rozgrywkach 2 na 2, 3 na 3 lub 5 na 5 na Arenach, np. w Pierścieniu Próby (Ring of Trials) czy też w Kręgu Krwi (Circle of Blood).
  • Ulotne chwile na grzbietach skrzydlatych wierzchowców: będzie można ponownie polatać na grzbietach latających wierzchowców.
  • Wymagające podziemia i rajdy: Pojawią się podziemia dla 5 graczy położone w wyciosanej z litego kryształu Twierdzy Burz (Tempest Keep) i Jaskinie Czasu (Caverns of Time), gdzie bohaterowie Azeroth mogą stać się świadkami najważniejszych momentów w historii świata. Twórcy nie zapomnieli także o wieży Karazhan, czy 25-osobowym rajdzie Płaskowyż Słonecznej Studni (Sunwell Plateau).
  • Nowe możliwości dla bohaterów: Powróci jubilerstwo, co pozwoli osadzić w elementach ekwipunku szlachetne kamienie.

World of Warcraft Burning Crusade Classic

Przed przekroczeniem Mrocznego Portalu gracze będą musieli dokonać istotnego wyboru dla każdej ze swoich postaci z WoW Classic. Albo przejdą do ery Burning Crusade wraz z pozostałymi bohaterami Przymierza i Hordy zaludniającymi ich serwer, albo pozostaną w pierwotnej wersji WoW Classic i przeniosą się na jeden z zupełnie nowych serwerów „ery klasycznej” (Classic Era), które zostaną uruchomione razem z premierą Burning Crusade Classic. Ci gracze, którzy zechcą zakosztować obu możliwości, będą mogli „sklonować” poszczególnych bohaterów z World of Warcraft Burning Crusade Classic, korzystając z opcjonalnej, płatnej usługi, dzięki której postaci mogą pozostać na serwerze ery klasycznej, a jednocześnie podjąć przygodę w World of Warcraft Burning Crusade Classic. Szczegółowe informacje na temat rodzajów serwerów oraz dostępnych dla postaci usług zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Zainteresowanym rozpoczęciem przygód w Rubieży u boku przyjaciół graczom, którzy nie posiadają postaci gotowych na wyprawę na drugą stronę Mrocznego Portalu, Blizzard zaoferuje również opcjonalną usługę natychmiastowego awansu postaci do 58 poziomu. Opcja ta zostanie udostępniona przed datą premiery dodatku. W uznaniu osiągnięć graczy w WoW Classic funkcja natychmiastowego awansu nie będzie dostępna na serwerach ery klasycznej oraz dla nowych ras krwawych elfów i draenei. Ponadto będzie obowiązywać ograniczenie funkcji natychmiastowego awansu do tylko jednej postaci na danym koncie World of Warcraft. Dalsze szczegóły, w tym informacje dotyczące cen i dostępności usług, zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku WoW Classic, dostęp do Burning Crusade Classic będzie całkowicie bezpłatny dla wszystkich abonentów World of Warcraft. W niedalekiej przyszłości spółka Blizzard Entertainment rozpocznie beta-testy Burning Crusade Classic i zaprosi graczy z całego świata do udziału oraz dzielenia się opiniami i sugestiami. Celem testów będzie osiągnięcie optymalnego złotego środka między autentycznością wrażeń a przyjemnością płynącą z rozgrywki. Więcej informacji na temat beta-testów, w tym na temat procesu zgłoszeniowego, opublikujemy w późniejszym terminie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOworldofwarcraft.com
Poprzedni artykuł3DMark Mesh Shaders Feature Test – nowy benchmark od UL Benchmarks
Następny artykułObudowa MasterBox NR200P White dostępna w sprzedaży
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.