Strona głównaSprzętZalman K900M - mechaniczna klawiatura z podświetleniem LED

Zalman K900M – mechaniczna klawiatura z podświetleniem LED

Firma Zalman wypuściła na rynek klawiaturę mechaniczną K900M. Urządzenie umożliwia podświetlenie m.in. wszystkich klawiszy, tylko tych, z których gracz korzysta w czasie rozgrywki lub wybrać jeden z dostępnych trybów. Jest też możliwość, by klawiatura sama wyróżniła te przyciski, które są używane w najpopularniejszych tytułach, takich jak np. Counter Strike lub Leauge of Legends.

Zalman K900M

Do obsługi trybów podświetlania wystarczą same klawisze, a klawiatura zapamiętuje wykorzystywane przez użytkownika ustawienia, przez co można ich używać również po podpięciu sprzętu do innego komputera.

Zalman K900M

Dużym urozmaiceniem jest możliwość nagrania makr, w których można zapisać nawet kliknięcie myszki, a także ustawić szybkość i częstotliwość jego działania. Urządzenie Zalmana pozwala na stworzenie do 10 makr jednocześnie, a specjalny LED-owy wskaźnik poinformuje, czy makro jest nagrywane.

Zalman K900M

Klawiatura posiada technologię anti-ghosting na wszystkie 104 klawisze, które działają na przełącznikach Kailh. Dzięki zastosowaniu technologii Z-Engine, urządzenie działa do 20 razy szybciej niż inne tego typu produkty.

Zalman K900M

Zalman K900M wykonano z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, zapewniających szybkie i sprawne działanie urządzenia. Producent zadbał także o wygląd, stawiając na minimalistyczny, ale i estetyczny design. Całości dopełniają laserowo wycinane wzory literek umieszczonych na klawiszach. Produkt ma trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu, a jego cena będzie wynosić 519 zł.

Stąd obwód drukowany K900M wykonano z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów, zapewniających szybkie i sprawne działanie urządzenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać