Strona głównaPcMod.plKonferencjeLiga Komputronik Gaming po raz drugi w Poznaniu

Liga Komputronik Gaming po raz drugi w Poznaniu

25 i 26 czerwca w salonie Komputronik Megastore w CH Poznań Plaza odbędzie Liga Komputronik Gaming. Będzie to już drugi przystanek w ramach całej akcji. Poprzedni odbył się w Bielsku-Białej i wzbudził ogromne zainteresowanie graczy. W klasycznym sieciowym FPS-ie Counter Strike: Global Offensive zmierzy się 16 drużyn, natomiast 64 osoby będą miały szansę udowodnienia swoich umiejętności w komputerowej grze sportowej FIFA 16.

Liga Komputronik Gaming rozpocznie się w sobotę, 25 czerwca, o godzinie 9:40 w strefie gracza w salonie Komputronik w CH Poznań Plaza. W meczach rozgrywanych w ramach Ligi uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia cennych nagród. Podczas każdego eventu zaplanowano też inne atrakcje dla publiczności, np. strefy free to play, gdzie będzie można zagrać na laptopach i symulatorach wyścigów. W Poznaniu taka możliwość będzie zarówno w sobotę, jak i niedzielę.

Liga Komputronik Gaming to seria 12 rozgrywek, podzielonych na 4 sezony, podczas których gracze mogą zmierzyć się w turniejach CS:GO i FIFA 16. Można zdobyć na nich dziką kartę do fazy pucharowej CS:GO lub w przypadku FIFA 16 przepustkę do finału, gdzie zmierzą się gracze wyłonieni na turniejach rozgrywanych podczas eventów, jak i ci z rozgrywek on-line. Na uczestników czekają nagrody rzeczowe, takie jak klawiatury, pendrivy, słuchawki i myszy. Kolejne eventy w ramach Ligi planowane są w Trójmieście, Rzeszowie (lub Łodzi), Olsztynie, wrocławskim Magnolia Parku, Katowicach, Krakowie (lub Białymstoku), Częstochowie (lub Szczecinie), Radomiu, Lublinie i na początku 2017r. ponownie w Poznaniu. Wkrótce ruszają również rozgrywki online.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać