Strona głównaPcMod.plNewsyZalman H1 z inteligentnym systemem AHV

Zalman H1 z inteligentnym systemem AHV

Firma Zalman wprowadziła na rynek obudowę H1 typu Full Tower. Całość konstrukcji z wnętrzem pokryto czarnym lakierem. Zamontowano także inteligentny system AHV, który dba o wentylację obudowy. Dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury panującej we wnętrzu konstrukcji system AHV może dynamicznie otwierać i zamykać górne wyloty powietrza oraz uruchamiać górne wentylatory, kiedy przekroczona zostanie określona temperatura (35 lub 45 stopni Celsjusza). Górnymi wylotami powietrza
i wentylatorami można sterować zarówno automatycznie jak i ręcznie.

W obudowie zainstalowano fabrycznie cztery wentylatory: jeden 200 mm na przodzie, podświetlany diodami LED, a także jeden z tyłu 120 mm oraz dwa 120 mm umieszczone na górze konstrukcji. Do dyspozycji użytkownika oddano 9 slotów na karty rozszerzeń, a także 3 zatoki 5,25 cala, 7 zatok 3,5/2,5 cala (w tym 3 Hot-Swap pozwalające na bez-narzędziową instalację napędów) oraz jedną wspólną 5,25/3,5/2,5 cala.

Zainstalowane na przednim i dolnym wlocie powietrza filtry przeciwkurzowe zapobiegają dostawaniu się pyłu do środka komputera, chroniąc elementy mechaniczne przed uszkodzeniem. Przedni panel obudowy może zostać dodatkowo uchylony, by zapewnić jeszcze lepszą cyrkulację powietrza w jej wnętrzu.

Zalman H1 została wyposażona w rozbudowany panel kontrolny, dzięki któremu możemy m.in. regulować prędkości obrotowe wentylatorów czy przełączać tryb działa AHV z automatycznego na ręczny. Znalazł się tu też cyfrowy wskaźnik temperatury oraz tradycyjny zestaw wejść/wyjść: dwa USB 3.0, dwa USB 2.0, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe. Wymiary obudowy to 237 x 551 x 569 mm (szerokość x wysokość x długość).

Sugerowana cena detaliczna obudowy Zalman H1 wynosi 499 zł brutto. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać