Wisła All in! przegrywa z Winstrike, Anonymo i x-kom AGO ze zwycięstwami w ESEA Premier

0
39
ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Fot. ESL - Adam Łakomy

To nie był udany występ Wisły All in! Games Kraków oraz nowego debiutanta w zespole, Krzysztofa “Goofy’ego” Górskiego. przeciwko rosyjskiemu Winstrike Team w ramach ESEA Premier. Grzegorz “Szpero” Dziamałek i jego koledzy przegrali w swoim pierwszym meczu, a wręcz zostali zdominowani przez swoich rywali. Kolejnym rywalem podopiecznych Mariusza “Loorda” Cybulskiego będzie GamerLegion, które pokonało bułgarskie FATE.

Wisła All in! Games Kraków na pierwszej mapie, którą był Mirage zaczęła grę po stronie broniącej, przegrywając siedem rund z rzędu, więc od początku Rosjanie postawili na całkowitą dominację ze swojej strony. Grzegorz “Szpero” Dziamałek i jego koledzy co prawda odpowiedzieli zwycięską rundą, ale to rywale z regionu CIS ponownie dali o sobie znać, aż w pewnym momencie przewaga nad reprezentantami Wisły All in! była zbyt duża, wynosiła 11:1. W końcówce pierwszej połowy Grzegorz “jedqr” Jędras i jego zespół wygrali dwie dodatkowe rundy, ale to było za mało, 12:3. 

W drugiej połowie, Winstrike Team nie tylko wygrało rundę pistoletową, ale i następną, wychodząc na prowadzenie 14:3. Polacy wygrali jeszcze dwie rundy, ale na nic się to zdało. W rezultacie, Wisła All in! Games Kraków przegrała na pierwszej mapie wynikiem 5:16.

Na drugiej mapie, którą był Train, Patryk “ponczek” Wites i jego zespół rozpoczął grę po stronie atakującej wygrywając rundę pistoletową, ale po chwili to rosyjska formacja odpowiedziała trzema wygranymi, 1:3. Polscy zawodnicy jednak szybko odpowiedzieli, 3:4. Jednak pierwsza połowa meczu należała do Winstrike, którzy mieli o wiele sprzyjający wynik, 11:4.

W drugiej połowie, Wisła All in! wygrała rundę pistoletową i kolejne dwie, 11:7, ale Winstrike ponownie odpowiedziało, wychodząc na wysokie prowadzenie, 14:7. Podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego ponownie zaczęli wygrywać swoje rundy, 14:10, ale to Winstrike Team odpowiedział zwycięstwami w rundach i w rezultacie pokonał Wisłę All in! Games Kraków.

Wisła All in! Games Kraków vs. Winstrike Team 0:2
Mirage: 5:16
Train: 10:16
Pozostałe wyniki polskich zespołów w ESEA Premier:

Anonymo Esports vs. ALTERNATE aTTaX 2:0
Mirage: 16:9
Vertigo: 16:7

x-kom AGO vs. Nexus 2:0
Vertigo: 16:7
Dust2: 16:10

Transmisja z polskim komentarzem na esl_csgo_pl

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułComplexity pokonuje G2 Esports, Evil Geniuses lepsze od Team Vitality na BLAST Premier: Spring Groups 2021
Następny artykułSuccubus i personalizacja postaci bohaterki w grze
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.